Stránky, ktoré by vás mohli zaujať:

Web www.dobrenapady.info už 7 rokov robia dve mamičky. Rodičia aj starí rodičia si tu môžu nájsť námety na aktivity s deťmi a pre deti, či dať poradiť, kam na výlet. Pre deti je tu viac ako 3000 autorských omaľovánok, pracovné listy pre pred školákov, návody na výrobu karnevalových masiek, námety na tvorbu s deťmi či hry, návody na stavanie z Lega, šitie pre bábiky. Pre školákov: pomôcky, kreslené čítanie pre prvákov, učíme sa písať, hranie sa s číslami a geometriou, aké môžete robiť doma s deťmi pokusy a mnohé iné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kam s deťmi je portál, na ktorom si môžete nájsť širokú ponuku podujatí pre rodiny s deťmi. Dozviete sa, kam ísť cez víkend, kam na kultúrne či športové podujatia. Okrem toho tu nájdete aj recepty či pomôcky pre školákov a môžete sami pridať pozvánku na zaujímavé podujatie. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BabyBurza.sk je online burza detského, dámskeho a pánskeho oblečenia, ale i kočíkov, autosedačiek, hračiek a kojeneckých potrieb. Všetky inzeráty sú prehľadne roztriedené do množstva relevantných kategórií, čo uľahčuje orientáciu návštevníkom. Využívanie služieb rodinného inzertného servera www.babyburza.sk je bezplatné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Špecializovaný magazín pre budúce a čerstvé mamičky Najmama.sk ponúka praktické rady pre reálne i budúce mamičky, venuje sa zdraviu, priebehu tehotenstva a jeho radostiam i nástrahám. Nechýbajú lifestylové informácie (móda a krása, bývanie, zmenáreň, recepty), príbehy známych osobností - mamičiek, ale napríklad ani horoskopy či sekcia Prvá pomoc.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eduworld.sk - stránka, na ktorej nájdete zoznam jaslí, škôlok i škôl, spolu s ich hodnotením. Môžete tiež pridať vlastnú školu, hodnotiť, nájdete tu aj zoznam krúžkov pre deti či pozvánky na rôzne podujatia. Na tomto portáli je všetko prehľadne usporiadané a vidieť, že si s katalogizáciou škôl a škôlok dali námahu.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rada pre práva dieťaťa - Kde sa dvaja bijú, dieťa prehráva. Žiaľ, taká je pravda vo väčšine prípadov, kedy sa vzťah dvoch zamilovaných ľudí dostáva na bod mrazu a plody ich lásky bezmocne a bezradne zdieľajú všetok ten kal rodičovskej nenávisti. Rada pre práva detí sa snaží chrániť práva detí, poradia vám, ako sa rozviesť bez hádok, vstúpia do súdnych procesov, ktoré neviete vyriešiť a budú sa vám snažiť pomôcť.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MamaBurza je bazár pre maminky, sprístupnený bezplatne celej rodine užívateľov, ktorá môže nielen využívať kvalitné služby a fukcie portálu, ale navyše svojim užívaním pomáhať dobrej veci – navyšovať svojimi aktivitami kredit pomoci určený neziskovej organizácii Želaj si! Sme veľmi radi, že sa nám podaril vytvoriť jedinečný portál a že práve vy pomôžete splniť jeho misiu pomoci a napokon aj využívať spektrum kvalitných a inovatívnych služieb.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako chrániť a pestovať citlivú detskú pleť, ako riešiť kožné problémy, ako si zachovať zdravú krásu - na to vytvoril unikátne receptúry Karel Hadek, legenda českej i svetovej aromaterapie. Celú ponuku profesionálnej aromakozmetiky z najkvalitnejších surovín, bez chemických prísad a konzervatov - nájdete na www.aromaterapie.sk.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stránka o zdravom životnom štýle - o zdraví, kráse, športe a krásach života. Vhodná pre mužov i ženy. Zelené jablko - zahryznite sa s chuťou do života! www.zelenejablko.sk

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

DetskéHry.sk sú portálom, na ktorom nájdete veselé online hry pre najmenšie deti. Nechýbajú omaľovanky, pexesá, puzzle, hry na varenie alebo hry pre dvoch. Hry sú zaradené v prehľadných kategóriách a pravidelne pribúdajú. Online omaľovánky si po vyfarbení môžete aj vytlačiť.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nezisková organizácia ŽELAJ SI plní sny dlhodobo a nevyliečiteľne chorým deťom. Aj ony totiž majú právo na svoje sny, na úsmev, na šťastie. Deti si môžu želať, čím by chceli byť, čo by chceli mať, s kým by sa chceli stretnúť, najviac na svete. Dodnes ŽELAJ SI splnilo viac než 700 detských snov. Pomôžete aj vy? www.zelajsi.sk

 

 Pozri.sk - vyhľadávač

 


Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom