streda, 31 júl 2013 10:48

Ibi Maiga sa stal hrdým otcom

Napísal(a)

Najznámejší čierny Slováčisko Ibi Maiga sa včera pochválil fotografiou na sociálnej sieti, podľa ktorej sa stal otcom. "Som hrdý Tatko, nevymením za nič na svete, tak dlho som čakal na tento moment :)) Love You Fatim :)))"

Dieťatko sa volá Fatim, Ibi však neupresnil, či je to dievčatko alebo chlapec. Podľa všetkého to ale bude dievčatko, dokazuje to aj ružová perinka, do ktorej je zabalené. Od včera pribudlo k fotografii takmer dvesto komentárov, pričom všetky sú pozitívne a gratulujú šťastnému ockovi. Narodenie jeho dcérky bolo pre mnohých prekvapením. "Ibi, ty tajnostkár", znie jeden komentár.

"Ibištek blahoželám želám všetkým trom veľa zdravia, a nech Vám rastie do krásy a robí samú radosť," napísala mu pani Fabiánová. "No pekne, Ibi Maiga má svoj Tím! Tiež gratulujem a teším sa!," zagratuloval Roman. 

Ibi sa už dávnejšie nechal počuť, že by chcel byť otcom, na Slovensku si však vhodnú frajerku nenašiel. Preto po smrti svojho otca odcestoval do Mali, kde si našiel mladučké dievča, s ktorým sa pravdepodobne oženil. A výsledok jeho snaženia vidíte pred sebou :-) 

Ibi žije aktuálne v meste Bamako, na Slovensko sa zatiaľ nechystá, resp. sa tejto téme nevenuje a nepíše o nej. "Ahojte priatelia :))) Dúfam, že sa všetci máte výborne, život je krásny a krátky, treba ho takto vnímať :))) I love you all..." napísal status 8.júla, hoci záhadne aj dodal. "Teším sa na vás.. čoskoro." 

 

 

 

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 18:07


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Potravinové alergie sa nevyhýbajú ani tým najmenším

Potravinové alergie sa nevyh…

V posledných desiatkach rokov dramaticky rastie počet detí, ktoré trpia rôznymi alergiami. Našich najmenších najčastejšie okrem...

Prev Next