Ibi Maiga sa stal hrdým otcom

Najznámejší čierny Slováčisko Ibi Maiga sa včera pochválil fotografiou na sociálnej sieti, podľa ktorej sa stal otcom. "Som hrdý Tatko, nevymením za nič na svete, tak dlho som čakal na tento moment :)) Love You Fatim :)))"

Dieťatko sa volá Fatim, Ibi však neupresnil, či je to dievčatko alebo chlapec. Podľa všetkého to ale bude dievčatko, dokazuje to aj ružová perinka, do ktorej je zabalené. Od včera pribudlo k fotografii takmer dvesto komentárov, pričom všetky sú pozitívne a gratulujú šťastnému ockovi. Narodenie jeho dcérky bolo pre mnohých prekvapením. "Ibi, ty tajnostkár", znie jeden komentár.

"Ibištek blahoželám želám všetkým trom veľa zdravia, a nech Vám rastie do krásy a robí samú radosť," napísala mu pani Fabiánová. "No pekne, Ibi Maiga má svoj Tím! Tiež gratulujem a teším sa!," zagratuloval Roman. 

Ibi sa už dávnejšie nechal počuť, že by chcel byť otcom, na Slovensku si však vhodnú frajerku nenašiel. Preto po smrti svojho otca odcestoval do Mali, kde si našiel mladučké dievča, s ktorým sa pravdepodobne oženil. A výsledok jeho snaženia vidíte pred sebou :-) 

Ibi žije aktuálne v meste Bamako, na Slovensko sa zatiaľ nechystá, resp. sa tejto téme nevenuje a nepíše o nej. "Ahojte priatelia :))) Dúfam, že sa všetci máte výborne, život je krásny a krátky, treba ho takto vnímať :))) I love you all..." napísal status 8.júla, hoci záhadne aj dodal. "Teším sa na vás.. čoskoro." 

 

 

 

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 18:07

Zdieľajte článok

Autor

AdamNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.