So Zlacnene.sk šetria stovky tisíc obyvateľov

Potraviny, oblečenie na jeseň či náradie potrebné pre "zazimovanie" záhrady a veľa ďalšieho tovaru môžete mať až o 80% lacnejšie, ak pri ich nákupe využijete akčných ponúk. Nemusíte pritom listovať stohy akčných letákov, Zlacnene.sk toto robia za Vás a následne Vám zľavy servírujú ako na zlatom podnose. 

Informácie o akčných ponukách sú Vám na Zlacnene.sk k dispozícii ako v podobe elektronických náhľadov na "klasické" letáky (pozri aktuálny leták Kaufland), tak ako prehľad zlacneného tovaru triedeného do tematických kategórií, ktorých je na Zlacnene.sk takmer 200. Každý deň za Vás Zlacnene.sk prechádza stovky letákov predajcov po celom Slovensku. Každý deň tak na tomto portáli nájdete tisícky produktov dostupných za výrazne nižšie ceny.

Na Zlacnene.sk si doslova na pár kliknutí skontrolujete, u ktorého predajcu zaobstaráte položky z Vášho nákupného zoznamu najlacnejšie. Rovnako tak sa môžete inšpirovať pre svoj budúci nákup práve prebiehajúcimi akciami.

Ak myslíte dopredu a už pomaly premýšľate o tom, čo zaobstaráte svojim deťom k Mikulášskej nádielke, či v čom bude Vaša rodina tento rok jazdiť na hory, môžete využiť funkciu Strážca zliav, ktorá je k dispozícii zdarma pre všetkých užívateľov webu Zlacnene.sk. Vo Strážcovia zliav si jednoducho nastavíte:

  • aký typ tovaru, či ktorý tovar konkrétne chcete strážiť
  • aká cena (od-do) je pre Vás zaujímavá
  • ako dlho má Strážca zľavy strážiť

V prípade, že niektorá z akčných ponúk spĺňa zadaný parameter, Strážca zliav Vás o tomto informuje e-mailom. Užívatelia Zlacnene.sk takto plánujú vopred nákupy aj niekoľko mesiacov dopredu, čo zvyšuje ich šancu na to, že niektorý z predajcov skutočne ponúkne vytipovaný tovar v akcii.

Pridajte sa aj Vy k stovkám tisíc užívateľov portálu Zlacnene.sk a začnite nakupovať chytro - v akčných ponukách. Skontrolujte si, koľko peňazí môžete ušetriť už na Vašom zajtrajšom nákupe.

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.