štvrtok, 30 august 2018 21:28

So Zlacnene.sk šetria stovky tisíc obyvateľov

Napísal(a)

Potraviny, oblečenie na jeseň či náradie potrebné pre "zazimovanie" záhrady a veľa ďalšieho tovaru môžete mať až o 80% lacnejšie, ak pri ich nákupe využijete akčných ponúk. Nemusíte pritom listovať stohy akčných letákov, Zlacnene.sk toto robia za Vás a následne Vám zľavy servírujú ako na zlatom podnose. 

Informácie o akčných ponukách sú Vám na Zlacnene.sk k dispozícii ako v podobe elektronických náhľadov na "klasické" letáky (pozri aktuálny leták Kaufland), tak ako prehľad zlacneného tovaru triedeného do tematických kategórií, ktorých je na Zlacnene.sk takmer 200. Každý deň za Vás Zlacnene.sk prechádza stovky letákov predajcov po celom Slovensku. Každý deň tak na tomto portáli nájdete tisícky produktov dostupných za výrazne nižšie ceny.

Na Zlacnene.sk si doslova na pár kliknutí skontrolujete, u ktorého predajcu zaobstaráte položky z Vášho nákupného zoznamu najlacnejšie. Rovnako tak sa môžete inšpirovať pre svoj budúci nákup práve prebiehajúcimi akciami.

Ak myslíte dopredu a už pomaly premýšľate o tom, čo zaobstaráte svojim deťom k Mikulášskej nádielke, či v čom bude Vaša rodina tento rok jazdiť na hory, môžete využiť funkciu Strážca zliav, ktorá je k dispozícii zdarma pre všetkých užívateľov webu Zlacnene.sk. Vo Strážcovia zliav si jednoducho nastavíte:

  • aký typ tovaru, či ktorý tovar konkrétne chcete strážiť
  • aká cena (od-do) je pre Vás zaujímavá
  • ako dlho má Strážca zľavy strážiť

V prípade, že niektorá z akčných ponúk spĺňa zadaný parameter, Strážca zliav Vás o tomto informuje e-mailom. Užívatelia Zlacnene.sk takto plánujú vopred nákupy aj niekoľko mesiacov dopredu, čo zvyšuje ich šancu na to, že niektorý z predajcov skutočne ponúkne vytipovaný tovar v akcii.

Pridajte sa aj Vy k stovkám tisíc užívateľov portálu Zlacnene.sk a začnite nakupovať chytro - v akčných ponukách. Skontrolujte si, koľko peňazí môžete ušetriť už na Vašom zajtrajšom nákupe.Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako správne kojiť

Ako správne kojiť

Tá najcennejšia chvíľa v živote každej ženy sa pomaličky blíži a v rodine pribudne deväť mesiacov očakávaný drobunký...

Prev Next