Blíži sa Black Friday: posledný predvianočný deň s obrovskými zľavami

Black Friday, výpredajový sviatok, pripadá tento rok na 24. novembra a už tradične spúšťa predvianočný nákupný ošiaľ. Či už toto obdobie zvládate s prehľadom alebo vám prináša množstvo stresu, máme pre vás niekoľko tipov ako znížiť nápor na vašu peňaženku. A práve Black Friday je vynikajúcou príležitosťou na výhodnú kúpu darčekov pre vašich najbližších. 

Vychytať 80 % výpredaje počas Black Friday znie ako skvelý deal. Treba však byť extrémne rýchly.    Významný podiel na výpredajoch majú e-shopy, vrátane predajcov elektroniky, u ktorých zľavy platia aj v ich kamenných predajniach. Treba však byť ostražitý, pretože niektorí predajcovia zľavy do poslednej chvíle taja, a tak sa môže ľahko stať, že vás po ich zverejnení predbehnú iní zákazníci.

Na to, aby ste mohli nakupovať výhodnejšie, nemusíte čakať na špeciálne či sezónne výpredaje. Zľavy môžete využívať aj v rámci nákupných vernostných programov. „Vďaka vernostnej karte Cashback World môžete získať späť 1-5 % ceny zakúpeného tovaru. Peniaze sa vám pripíšu na účet v banke vždy, keď výška cashbacku dosiahne aspoň 10 eur“, vysvetľuje Ľuboš Kravárik, generálny riaditeľ myWorld Slovakia. Výhodou je, že peniaze späť môžete získať z každého nákupu, či už zľavneného alebo nie. Podmienka je preukázanie sa cashback kartou alebo aplikáciou v mobile pri nákupe u obchodného partnera. Registrácia ako aj členstvo vo vernostnom programe sú bezplatné.

Zľavy a výhody môžete aj kombinovať. „Cashback je možné uplatniť na nákup darčekov, ktoré u nás nájdete už v zľave,“ uviedol Peter Blažečka, PR a marketingový manažér najväčšieho slovenského zľavového portálu ZľavaDňa.

Cenu internetového nákupu znížite aj vďaka doprave zadarmo. Eshopy prichádzajú s pravidelnými akciami dopravy zdarma na všetky typy tovaru, nielen za nákup v konkrétnej hodnote. Ide zväčša o časovo limitovanú akciu, ktorú môžete využiť aj popri zľave alebo nákupe s cashbackom.

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.