utorok, 21 november 2017 13:08

Blíži sa Black Friday: posledný predvianočný deň s obrovskými zľavami

Napísal(a)

Black Friday, výpredajový sviatok, pripadá tento rok na 24. novembra a už tradične spúšťa predvianočný nákupný ošiaľ. Či už toto obdobie zvládate s prehľadom alebo vám prináša množstvo stresu, máme pre vás niekoľko tipov ako znížiť nápor na vašu peňaženku. A práve Black Friday je vynikajúcou príležitosťou na výhodnú kúpu darčekov pre vašich najbližších. 

Vychytať 80 % výpredaje počas Black Friday znie ako skvelý deal. Treba však byť extrémne rýchly.    Významný podiel na výpredajoch majú e-shopy, vrátane predajcov elektroniky, u ktorých zľavy platia aj v ich kamenných predajniach. Treba však byť ostražitý, pretože niektorí predajcovia zľavy do poslednej chvíle taja, a tak sa môže ľahko stať, že vás po ich zverejnení predbehnú iní zákazníci.

Na to, aby ste mohli nakupovať výhodnejšie, nemusíte čakať na špeciálne či sezónne výpredaje. Zľavy môžete využívať aj v rámci nákupných vernostných programov. „Vďaka vernostnej karte Cashback World môžete získať späť 1-5 % ceny zakúpeného tovaru. Peniaze sa vám pripíšu na účet v banke vždy, keď výška cashbacku dosiahne aspoň 10 eur“, vysvetľuje Ľuboš Kravárik, generálny riaditeľ myWorld Slovakia. Výhodou je, že peniaze späť môžete získať z každého nákupu, či už zľavneného alebo nie. Podmienka je preukázanie sa cashback kartou alebo aplikáciou v mobile pri nákupe u obchodného partnera. Registrácia ako aj členstvo vo vernostnom programe sú bezplatné.

Zľavy a výhody môžete aj kombinovať. „Cashback je možné uplatniť na nákup darčekov, ktoré u nás nájdete už v zľave,“ uviedol Peter Blažečka, PR a marketingový manažér najväčšieho slovenského zľavového portálu ZľavaDňa.

Cenu internetového nákupu znížite aj vďaka doprave zadarmo. Eshopy prichádzajú s pravidelnými akciami dopravy zdarma na všetky typy tovaru, nielen za nákup v konkrétnej hodnote. Ide zväčša o časovo limitovanú akciu, ktorú môžete využiť aj popri zľave alebo nákupe s cashbackom.Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako správne kojiť

Ako správne kojiť

Tá najcennejšia chvíľa v živote každej ženy sa pomaličky blíži a v rodine pribudne deväť mesiacov očakávaný drobunký...

Prev Next