Svet sa zbláznil! Topánky na opätkoch pre dojča?

Kam ten svet speje? Poviete si možno mnohí pri zhliadnutí tohto videa. Je to proste tak, svet sa mení a to čo nám možno príde šialené, sa možno o pár rokov uchytí ako módny hit. V každom prípade, nám sa topánky na podpätkoch pre dojčatá (áno, dojčatá!), nepáčia a určite neprispievajú ani k zdravému vývoju nožičiek. 

Spoločnosť Pee Wee Pumps ponúka vysoká podpätky pre dojčatá ako nový módny hit. Hoci sa jedná o mäkké podpätky, ktoré možno zohnúť a vytvoriť tak z topánočky klasickú topánku - nedá sa na nich chodiť, ani sa na ne postaviť - predsa len vyzerá trochu šialene, keď fotíte niekoľko mesačné dieťa s podpätkami.

Väčšine ľudí diskutujúcich k téme sa podpätky nepozdávajú. "Je to absurdné! Absurdné! Deti majú byť oblečené funkčne a pohodlne, nie módne. Poznal som babu, ktorej sa super zlaté topánky zarezali do nohy, a dlho kričala bolesťou, kým si niekto uvedomil, čo sa stalo," hovorí Peny Walhs.

A čo si o tomto módnom hite myslíte vy?

 

 

Naposledy zmenené nedeľa, 06 august 2017 19:58

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: