Obchody lákajú na výpredaje. Ako nakúpiť ešte výhodnejšie?

Letné sezónne výpredaje ponúkajú jedinečnú príležitosť obohatiť svoj šatník o kvalitné kúsky za výhodnú cenu. Viete, že okrem tovaru kúpeného v zľave môžete dostať späť aj časť minutých peňazí a tým nakúpiť ešte výhodnejšie?
Čo k tomu potrebujete? Stačí byť držiteľom cashback karty, čo je vernostná karta, ktorú preukážete pri platení v obchode alebo použijete v e-shope.  

Vstupom do cashback systému však môžete získať zľavu dokonca až trikrát. „Po nákupe tovaru so zľavou sa zákazníkovi automaticky časť sumy vráti na účet v banke. Zároveň získava tzv. shopping points, body navyše za nákup v cashback systéme. Neskôr ich môže premeniť na ďalšiu zľavu v partnerskom obchode,“ vysvetľuje Ľuboš Kravárik, riaditeľ spoločnosti Lyoness Slovakia.

Ako funguje cashback?
Nákupom tovaru v partnerskom obchode alebo v e-shope môžete získať späť od 1 % do 5 % výšky ceny nákupu. Peniaze sa vám pripíšu na váš účet v banke vždy, keď suma, ktorú máte dostať späť, dosiahne hodnotu aspoň 10,-€.
Do cashback programu vstúpite jednoducho. Stačí sa bezplatne zaregistrovať online alebo v partnerskom obchode a následne získate cashback kartu. Možno je aj vaša peňaženka plná rôznych zákazníckych kariet, ktoré nepoužívate.

Cashback kartu preto môžete nahradiť aplikáciou, ktorú si stiahnete do svojho mobilu. Vďaka nej budete mať vždy po ruke zoznam partnerských obchodov a aktuálnych ponúk a zliav pre členov cashback systému.
Veľkou výhodou je, že cashback karta je platná nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a využiť ju môžete u 75 000 obchodných partnerov až v 47 krajinách sveta. Peniaze späť získate nielen z bežného nákupu potravín, oblečenia, kozmetiky, obuvi, hračiek, ale aj množstva ďalších tovarov a služieb, ako sú letenky, či pohonné hmoty, ubytovanie a podobne. Ponuka je naozaj široká.

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.