Neveríte na osud? Týchto 5 príkladov vás presvedčí o opaku

Týchto 6 príkladov vám ukážu, že život sa s nami zahráva viac, ako si to vieme predstaviť. Náhody skutočne neexistujú!

Neďaleko nášho domu stáva bezdomovec. Raz podišiel ku mne a vypýtal si peniaze na žreb. Nebol som si istý, či to mám urobiť, no nakoniec som mu tie peniaze dal. Nasledujúci deň prišiel za mnou a so slzami v očiach mi povedal: „Budem ti zaviazaný až do konca života. Kúpil som si tiket a v lotérii som vyhral 250-tisíc dolárov! Ďakujem!“ Priznám sa, takmer som sa rozplakal. Veď som mu dal len smiešnu sumu. No tá mu pomohla postaviť sa opäť na nohy.


Neďaleko nášho doma je malý park. Zvykla som tam chodiť so sestrou na pravidelné prechádzky. Smiali sme sa, že toto miesto je čarovné, pretože moja mama tam spoznala otca a sestra svojho manžela. A dnes som náhodou narazila do zlatého chalana. Na oboch stranách prebehla iskra. Všetci sa ma pýtajú, kedy bude svadba.Pred pár dňami nám utiekla mačka. Môj manžel povedal, že odišla zomrieť, pretože mala už 13 rokov a to je na mačku viac než dosť. Musela som to vysvetliť nášmu päťročnému synovi. Včera sme boli na prechádzke. Už som si naplánovala, čo mu poviem, no tu zrazu môj syn zakričal: "Mami, pozri!" Pozrela som sa a v jeho rukách bola kópia Freddie, keď bola ešte mačiatko. Teraz "nová" Freddie žije s nami a ja som povedala synovi, že naša "stará" mačka stále žije vo vnútri mladšej verzie. Potom sme s manželom začali o tom premýšľať a prišli sme na to, že to bude asi naozaj tak. Veď mačky vraj majú 9 životov. A možno preto sa nám vrátil aj náš chlpatý miláčik. Aj keď v inej podobe...


Život si z nás veľmi rád vystrelí. Moja staršia sestra sa po piatich rokoch rozišla s priateľom. Potom si našla Alexa, za ktorého sa aj vydala. Môj brat zas chodil s dievčaťom 8 rokov. Rozišli sa a našiel si perfektnú ženu – Alexu. Tiež som mala vážnu známosť. S frajerom sme boli spolu 3 roky. Rozišla som sa s ním a našla si iného. Skúste hádať, ako sa volá môj manžel...


To, že ma podvádza manžel, som zistila tým najhorším spôsobom. Na našej svadbe. Nemohla som to zniesť, ušla som zo svadby. Revala som, kričala. Bolo to hrozné. Nastúpila som do metra, kde som bola hotovou atrakciou. Plačúca žena v svadobných šatách, len si to predstavte. Všetci na mňa šumeli. Zrazu ku mne pristúpil mladý sympatický muž, ktorý sa snažil zdvihnúť mi náladu. Chytil ma za ruku a vyviedol z metra. Dlho sme sa spolu rozprávali. Nakoniec sa stal mojím manželom.


Stratila som peňaženku. Mala som v nej všetko. Doklady, peniaze, kreditky a a fotografiu mačky. O niekoľko dní som našla v autobuse telefón. Zavolala som teda majiteľovi a dohodli sme sa, že sa stretneme a odovzdám mu telefón. Keď sme sa stretli, chalan sa očividne potešil. Bol rád, že ešte na svete existujú spravodliví ľudia. Povedala som, že viem, aké to je, keď stratíte niečo dôležité, pretože pred pár dňami som stratila peňaženku. A vtedy sa stalo naozaj niečo nezvyčajné. Chlapec siahol do zadného vrecka nohavíc a vylovil odtiaľ peňaženku. Spýtal sa, či je moja. Bola to ona. Vo vnútri bola fotografia mojej mačky... Nechýbal ani cent. Nálezca patrí medzi mojich dobrých kamarátov. Zázraky sa skutočne dejú!

Zdroj: brightside.me

 

Naposledy zmenené štvrtok, 18 máj 2017 10:03

Zdieľajte článok

Súvisiace položky (podľa značky)

Autor

Michaelakomentár1

  • Odkaz na komentáre Horoskop

    Horoskop

    piatok, 30 marec 2018 20:14

    Na osud verím občas sledujem aj horoskopy. Viac menej pre zábavu. Verím, ale v to že osud riadi naše životy a nám neostáva nič iné iba sa s ním zmieriť. Pekný článok :-))

    Nahlásiť
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.