Slobodná mamička ocenila starostlivosť otca svojho dieťaťa

Lezú vám na nervy dlhé statusy na Facebooku? Tento vás však prekvapí svojim posolstvom

Čo vo vás evokujú dlhé posty na Facebooku? Niekto sa ide niečím chvastať alebo kopíruje myšlienky z kníh., ktoré aj tak nikto nečíta. Alebo sa vyhlasujú zbierky na pomoc. Ak zdieľate fotografiu auta, ktoré ste práve ťukli, nie je to asi najlepší spôsob, ktorým sa má dozvedieť manžel o vašom priestupku. Existujú však aj statusy, ktoré vás chytia za srdce a ktoré sa líšia od všetkých ostatných. Tak je to aj v prípade Jessicy Singleton.

Slobodná mamička Jessica Singleton, sa má čím pochváliť. Oceňuje starostlivosť bývalého partnera o ich spoločného syna. Nie je až tak bežné, aby bývalý partneri o sebe vedeli povedať niečo pozitívne. Väčšinu si nadávajú, snažiac si pritiahnuť na svoju stranu spoločného potomka. 

Jessica a John sa rozviedli. Ale to, ako si vedeli zariadiť starostlivosť o syna, je niečo úžasné. Sú svetlým príkladom toho, že ak sa chce, vždy sa dá nájsť správne riešenie. 

 „Toto je môj bývalý. Pre mňa má väčšiu hodnotu ako zlato. Je to muž, ktorý neplatí alimenty. Ani nemusí, pretože bez zaváhania kúpi svojmu synovi nové oblečenie, keď mu zavolám. Je muž, ktorý často zavolá, že chce byť so svojím synom, aby som si mohla urobiť, čo potrebujem alebo jednoducho oddýchnuť. Tento chlap ma počúva, keď plačem, lebo som vystresovaná. Okrem toho je to muž, ktorý pripomenie môjmu synovi, aby nezabudol na môjho súčasného partnera, keď hovorí o svojich najbližších," tvrdí vo svojom poste.

Je obdivuhodné, že vedia, čo ich spolu spája a majú k sebe rešpekt, úctu a vzájomné uznanie. Rozvodom sa život nekončí. A najmä navždy budú rodičia jedného nádherného chlapca.

Zdroj: theladbible.com | Foto: Facebook.com

 

Naposledy zmenené štvrtok, 23 marec 2017 12:49

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.