piatok, 23 september 2016 21:42

Spali ste už niekedy priamo vo vinárstve?

Napísal(a)

Že nie? Našli sme miesto, kde vám toto prianie splnia. A prečo o ňom hovoríme? Lebo tu môžete zažiť krásny večer a ešte krajšiu noc! Na svoje si tu prídu romantické duše, ale aj horlivý gurmáni. Ba čo viac. Toto miesto dodá vášmu vzťahu doslova druhý dych. Rodičia a rodičovské partie, odporúčame! 

Od zaľúbencov k rodičom.

My všetci, vzorní a milujúci rodičia, by sme sem tam potrebovali aspoň na chvíľku vydýchnuť od svojich každodenných povinností. Aspoň na pár dní v roku nechať svoje deťúrence u svokry a venovať sa jeden druhému. Raz mi jedna múdra žena povedala, že základom šťastného a zdravého manželstva sú dva svety v ňom. V jednom vystupujete ako oddaný - milujúci rodič a v tom druhom slobodný človek – vášnivý partner/ka, manžel/ka. Ani jedno sa nedá udržať bez toho druhého. A na oboch vzťahoch je nutné neustále pracovať.  Nie vždy je to ľahké. Rodičovské povinnosti dokážu oboch ľudí vo vzťahu poriadne pohltiť. Preto treba k riešeniu pristúpiť bez minutia oka. Ak nie je po ruke mama či svokra, môže to byť študentka, ktorá vám na pár hodín v týždni zoberie deti na ihrisko. A krúžky! Nájdite činnosť, ktorá vaše dieťa napĺňa a rozvíja. Zariaďte si svoj čas tak, aby ste tu boli pre svoje deti, ale aj jeden pre druhého.

Kam za dobrodružstvom a romantikou.

Ak nemáte takú možnosť tráviť spolu čas pravidelne, doprajte si aspoň z času na čas víkend pre seba! Zoberte so sebou priateľov, spoznávajte nové miesta, ochutnávajte výborné jedlá, bavte sa, medzi tým skontrolujte ako si vedú deti a potom... majte ešte večer pre seba.

Tu je jeden skvelý tip! Uprostred viníc strekovského kraja sa nachádza poctivé vinárstvo s názvom Château Rúbaň. Tu môžete zažiť všetko zo spomínaného. Dokonca tu môžete priamo vo vinárstve prenocovať. Spať budete ako vaši anjeličkovia po naháňačkách v parku! Očaria vás tu romantické prechádzky medzi vinicami, starodávny kaštielik, množstvo cyklotrás a nekonečný pokoj. Vôňa obrobených polí vám vyčistí myseľ, kulinárske dobroty miestnej kuchyne dodajú energiu a určite si nenechajte ujsť ani degustáciu miestnych odrôd priamo v Château Rúbaň. Potom sa už len uložte do jednej z pých vinárstva – krásnych izieb zariadených pre vzácnych nocľažníkov a vychutnajte si noc za sprievodu rozihraných cvrčkov vonku za oknami. Romantika ako hrom! Na toto miesto sa budete chcieť neustále vracať!

Budeme sa opakovať, ale nedá sa inak – odporúčame všetkými desiatimi!

Naposledy zmenené nedeľa, 25 september 2016 22:00


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next