štvrtok, 10 september 2015 18:23

2-ročné dievčatko s Downovým syndrómom hviezdi ako modelka

Napísal(a)

Connie-Rose Seabourn, 24-mesačné dievčatko z Veľkej Británie s Downovým syndrómom, stále počúvalo od svojej matky a jej priateľov, že má krásny úsmev. Matke Julie viacerí známi navrhli, že by mala kontaktovať modelingovú agentúru. Skúsila to a teraz má Connie dve zmluvy a stáva sa čoraz populárnejšou batoľacou modelkou.

 "Keď som hovorila s agentúrami o jej diagnóze Downov syndróm, ani okom nemrkli," povedala Julie DailyMail. "Connie fotenie vyslovene miluje. Byť pred objektívmi je pre ňu zabáva."

Connie sa narodila o dva mesiace predčasne, rodičom Julie a Petra. Keď mala dva týždne, bol jej diagnostikovaný Downov syndróm. "Máme priateľov, ktorých deti majú Downov syndróm a majú pozitívne skúsenosti s touto diagnózou. Je to len ďalšie malé dieťa, ktoré potrebuje byť milované."

Už ako maličká bola Connie veľmi chutná:"Z modelingovej agentúry dostali rodičia rovno odpoveď, že majú určite záujem."


"Malá Connie má toľko fotografií, že si na fotenie jednoducho zvykla. V tomto čase už má uzatvorené dve zmluvy, a to má iba dva roky."   


"Akonáhle toho bude na ňu príliš veľa, alebo sa jej to prestane páčiť, okamžite to zastavíme, " hovorí mama.


"Keď bola mama Julia oboznámená s tým, že má vyššie riziko dieťaťa s Downovým syndrómom, odmietla si dať robiť diagnostický test so slovami, že by to predsa nebol žiadny problém." 


"Máme priateľov, ktorých deti boli diagnostikované, že majú Downov syndróm. Máme veľkú podporu - je to len ďalšie malé dieťa, ktoré potrebuje byť milované," hovorí mama Julie.

Tieto krásne obrázky sme našli na stránka www.boredpanda.com

Naposledy zmenené štvrtok, 10 september 2015 18:53


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.