2. týždeň tehotenstva

Vaše dieťa: Práve teraz je najvhodnejší okamih na počatie. Keďže tehotenstvo sa počíta od prvého dňa poslednej menštruácie, keď v tento týždeň pri pohlavnom styku otehotniete, "papierovo" ste teraz v 2. týždni tehotenstva.

 

Vaše telo: Koncom týždňa je už vaše telo pripravené pre prípadné tehotenstvo. Vaša sliznica maternice je pripravená a vaše vaječníky sa chystajú uvoľniť zrelé vajíčko.

Čo urobiť tento týždeň: Teraz je najvhodnejší čas na počatie: milujte sa so svojim partnerom, najlepšie v čase ovulácie a pred ňou (ovuláciu spoznáte podľa toho, že môžete mať výtok v tvare akejsi hlienovej zátky – vyzerá asi ako vaječný bielok).

Foto: Pregnancyhut

 

Naposledy zmenené pondelok, 22 október 2012 19:59

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.