38. týždeň tehotenstva

Vaše dieťa: Je plne rozvinuté a v jeho telíčku je 300 kostí .Vyzerá tak, ako vyzerajú deti po narodení – keby sa váš drobček narodil už dnes, bol by považovaný za donosené bábätko a nepotreboval by žiadnu špeciálnu starostlivosť.

Vaše telo: Vaša váha by sa mala stabilizovať, možno aj trochu schudnete. Placenta teraz nepracuje tak efektívne, ako kedysi, jej základná funkcia je takmer na konci.

Čo urobiť tento týždeň: Aj keď ste teraz niečo ako rozmaznávaná domáca bohyňa, môžete cítiť nutkanie začať „hniezdiť“, čiže všetko upratovať, leštiť a pripravovať na pôrod bábätka. Dávajte pozor, aby ste nerobili nič príliš namáhavé.

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.