6. týždeň tehotenstva

Vaše dieťa: Dieťatku sa už začínajú tvoriť orgány, rebrá od chrbtice sa rozvíjajú, vytvára sa hrudná dutina obklopujúca malé pľúca, ktoré nebudú pracovať až do pôrodu. Okolo tela sa vytvára nervový systém, ktorý dá vášmu dieťaťu zmysel pre dotyk a teplotu.

Vaše telo: Uistite sa, že dodržiavate zdravý životný štýl. V tejto citlivej fáze hrozí potrat, takže ak už viete, že ste tehotná, je čas prestať navštevovať zafajčené diskotéky, či hýriť po nociach v zafajčených krčmách.

Čo urobiť tento týždeň: Otvorte si nealkoholické šampanské a oslavujte! Neoznámte svoje tehotenstvo ešte širokému okoliu – tento čas má osobitné čaro, ktoré môžete zdieľať zatiaľ najmä spoločne s vašim partnerom.

Naposledy zmenené nedeľa, 27 júl 2014 22:17

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.