pondelok, 28 apríl 2014 20:56

Tehotenstvo: hysterky na zrútenie

Napísal(a)

Tehotenské hormóny môžu s vašimi emóciami poriadne zamávať! Vaše pocity a nálady môžu byť vyložene dramatické - hysterické scény sa môžu striedať so smiechom, a to všetko v rámci jednej hodiny. Rozplakať vás môže i to, že manžel zjedol váš obľúbený keksík. Mamičky sa s nami podelili o svoje hysterické záchvaty, ktoré ich postihli v tehotenstve. 

Obľúbený nápoj

Keď som bola v 6 mesiaci tehotenstva, kričala som, pretože mi v reštaurácii zabudli dať môj obľúbený nápoj. (Kveta, Bratislava)

Spomienka na psa

Išli sme na jedlo do reštaurácie a keď sme si sadli, začala som plakať, pretože som si spomenula na svojho psa, ktorého sme nechali doma a nevidela som ho asi päť minút. (Iveta, Prešov)

Šťava z uhoriek

Plakala som, pretože moja matka vyliala šťavu z uhoriek, lebo tam už žiadne neboli. A ja som tú šťavu chcela vypiť! (Mária, Košice)

Spálený syr

Spálila som grilovaný syr, tak som sa posadila na stoličku a plakala. Bol to totiž posledný kúsok syra. (Karolína, Banská Bystrica)

Vyčistená podlaha

Bola som na rukách a kolenách a čistila som podlahu v kuchyni. Šmýkalo sa a tak som nemohla vstať. Posadila som sa na podlahu a tak som tam zostala a plakala. (Henrieta, Senec)

Smradľavý šampón

Plakala som zakaždým, keď som sa sprchovala, pretože šampón (ktorý som mala zvyčajne rada), mi počas tehotenstva hrozne zapáchal. Môj manžel mi kúpil tri rôzne druhy a ja som nemohla vydržať ani jeden z nich! (Klára, Senica)

Nešťastný šalát

Urobila som úžasnú večeru pre môjho manžela a keď sme išli do kuchyne upratať po večeri, uvedomila som si, že som zabudla na šalát. Len som tam sedela a plakala, a stále opakovala: "Zabudla som na šalát!" (Jana, Poprad)

Zatvor tú chladničku!

Keď som bola tehotná, strašne som neznášala mäso, hlavne v prvých mesiacoch. Pamätám sa, ako som raz sedela v obývačke a zrazu som zacítila mäso, akoby ho vedľa mňa niekto položil. Hneď som vedela, že manžel otvoril v kuchyni chladničku a tak som začala kričať: "Zavri tú chladničku, lebo sa povraciam!" Odvtedy som taký dobrý čuch už nikdy nemala. (Soňa, Ivanka pri Dunaji)

Chudák kraby! 

Raz som vzlykala nad článkom v časopise, ktorý predstavoval krabie sendviče v reštauráciách. Prišlo mi tých mŕtvych krabov zrazu tak strašne ľúto, že som nemohla prestať plakať. (Anna, Michalovce)

Naposledy zmenené pondelok, 28 apríl 2014 21:40


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Nebojte sa kúpania bábätka, detskej pokožke prospieva

Nebojte sa kúpania bábätka…

Večerný rituál kúpania bábätka prospieva jeho pokožke, spríjemňuje zaspávanie a zlepšuje spánok. Táto téma však vzbudzuje...

Prev Next