1. týždeň tehotenstva

(1. týždeň po začiatku menštruácie):  Vaše dieťa: ešte nie je počaté. Aj keď o dĺžke tehotenstva sa hovorí, že trvá 40 týždňov, je to preto, že tehotenstvo sa počíta od dátumu poslednej menštruácie.

 

Vaše telo: Vy to ešte neviete, ale ak otehotniete, je to posledné obdobie, keď bude vaša postava taká ako teraz. Od okamihu počatia sa bude deväť mesiacov meniť.

Čo urobiť tento týždeň: Ak chcete „zamiešať“ bábätko, prestaňte fajčiť, piť, naplánujte si zdravé jedlá do jedálnička. Pripravte na budúci týždeň romantickú noc so svojim partnerom – dostaňte ho do sviežej nálady s čokoládou (prírodné afrodiziakum) a ženšenovým čajom  - táto rastlina je veľmi známa pre zvyšovanie mužnosti, vytrvalosti a boji proti únave.

 

Naposledy zmenené pondelok, 22 október 2012 19:59

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.