9. týždeň tehotenstva

Vaše dieťa: Dieťatku sa vytvorili očné viečka, prsty na rukách a nohách, a chvost je preč. 9-11 týžden sa považuje za ideálny na prvý tehotenský ultrazvuk. Plod je už dostatočne veľký na presné merania a teda na určenie dĺžky tehotenstva. Toto je dôležité v prípade, ak neviete, alebo si nie ste istá dátumom tvojej poslednej menštruácie.

Vaše telo: Ešte nemôžete vystaviť na obdiv svoje tehotenské bruško, ale vaše prsia sú už určite väčšie a váš pás o niečo silnejší ako pred tehotenstvom.  

Čo urobiť tento týždeň: Kúpte si novú podprsenku, aby mali vaše oťažievajúce prsia väčšiu podporu – vy ani váš partner iste nebudete neskôr chcieť tehotenstvom ovisnuté prsia.

Naposledy zmenené pondelok, 22 október 2012 20:01

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.