7. týždeň tehotenstva

Vaše dieťa: Embryo vyzerá ako drobná fazuľka, ale začína dostávať ľudský tvar. Paže, nohy, ruky a nohy sú už viditeľné. Srdiečko tlčie dvojnásobnou rýchlosťou ako to vaše.

Vaše telo: V tomto čase sa už môže začať nepríjemná ranná nevoľnosť. Prečítajte si naše Tipy a triky proti rannej nevoľnosti . Môžete sa tiež cítiť veľmi unavená. Ak ste predtým vypili tri šálky kávy denne, môžete si všimnúť ďalšie zmeny – pravdepodobne dostanete ku káve veľkú averziu. 

Čo urobiť tento týždeň: Čítajte a vzdelávajte sa. Kniha o tehotenstve či internetové stránky pre mamičky môžu pomôcť rozptýliť niektoré vaše obavy. Môžete si objednať našu knižku Tehotenstvo s úsmevom, aby ste vedeli, ako mesiace očakávania s nadhľadom zvládnuť.

Naposledy zmenené pondelok, 22 október 2012 20:00

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.