Ako originálne oznámiť tehotenstvo

Už to viete. Bude vás o jedného viac. Ako čo najoriginálnejšie oznámiť partnerovi túto skutočnosť? Máme pre vás skvelé nápady, ktoré vás môžu inšpirovať!

Jedna moja známa si konečne po siedmych rokoch zúfania a beznádeje našla dve čiarky na teste. Bola v takom šoku, že raz-dva zabudla na všetky plány. Už roky v sebe nosila predstavu, ako to povie manželovi. Pripraví mu večeru, kúpi pohľadnicu, do ktorej vlepí tehotenský test. Samozrejme že budú plakať obaja. Zoberie ju na ruky, ale veľmi opatrne. Teda tak, aby neublížil bábätku. Nakoniec Tereza oznámila tehotenstvo vskutku netradičným spôsobom - manželovi poslala fotografiu tehotenského testu SMS-kou. Ak však hľadáte o naozaj originálnom spôsobe, máme pre vás zopár nápadov:

#1 Hrášok

Tento nápad môžete bohužiaľ využiť len v lete. V zime by ste asi len márne hľadali čerstvý hrášok. Chyťte partnera za ruku a dajte mu do nej guľôčku hrášku a potom už len stačí oznámiť, že približne takéto veľké je vaše bábätko.

#2 Puzzle

Vyberte sa do najbližšej fotoslužby a dajte si vyrobiť puzzle. Po ich poskladaní vznikne nápis: "Budeš ocino!" Veríme, že to stojí za ten čas a námahu!

#3 List

Môžete budúcemu oteckovi napísať list za vaše bábätko, v ktorom mu bábätko oznámi, ako sa bude tešiť na to, keď sa spoznajú osobne. A ak chcete, aby mal poriadny šok, pošlite mu ho do práce. To bude bomba!

#4 "Ľúbime ťa!"

Skúste mu o zašepkať počas zaspávania. Chvíľku bude trvať, kým mu to dôjde. Nádherné a výpovedné oznámenie, ktoré vás nebude stáť ani cent.

#5 Všetko to je tvoja vina!

Poďme si teraz trošku z budúceho otecka vystreliť. Opäť mu však pošleme list, no na obálku napíšeme obvinenie. "Všetko to je tvoja vina." A za čo môže, to sa už dozvie v liste.

#6 Pre milovníkov filmov

Skúste si trošku potrápiť fantáziu a použite repliku z partnerovho obľúbeného filmu. Napríklad"Klokan priletí v listopadu."  Slávna vetička z filmu Ako dostať tatinka do polepšovny. 

Fantázii a kreativite sa medze nekladú!

 

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.