Mamička s dieťatkom zomreli pri autonehode. Babička však na fotografii zbadala znamenie nádeje

Mladá mamička zomrela so svojou maličkou, 9-mesačnou dcérkou pri tragickej autonehode. Fotografia z miesta nehody však zachytila niečo naozaj nezvyčajné...

Všetko sa to stalo 25. apríla 2017 v Georgii. Hannah Simmons, s 9-mesačnou dcérkou Alannah a s priateľkou Lauren Buten zomreli pri tragickej autonehode. K nehode došlo na Route 347 v Georgii. Vodička, Anisa, bola práve na ceste domov, keď ostala trčať v zápche v dôsledku autonehody a bolo jej jasné, že príde neskoro do práce. Chcela teda šéfovi ukázať, že naozaj si dôvod svojho meškania do zamestnania nevymyslela, tak preto si urobila do mobilu fotku z autonehody. 

V prvom rade si Anisa myslela, že fotografia bude len obyčajný dôkaz, ktorý vytiahne z rukáva, keď sa do nej pustí nepríjemný šéf. No nakoniec, keď sa Anisa dopočula, že pri nehode prišli o život traja ľudia, pozrela sa na fotku trošku bližšie. Tvrdí, že pri pohľade na fotografiu, jej prebehol po chrbte mráz. 

Families comforted by photo showing crash victims 'going up pathway to heaven' Facebook/Paige Wilson

Vidíte tam to, čo my? Babička malého dievčatka a mama, ktorá pri nehode prišla o svoju milovanú dcéru, verí, že je to znamenie. Lúč svetla dopadá práve na zdemolované auto. Veľa ľudí sa domnieva, že je to znamenie z druhého sveta, ktoré prišlo pozostalým ako dar. A vy? Čo si o tom myslíte?

Zdroj: | Foto: pixabay.com, Facebook.com

 

Naposledy zmenené sobota, 29 júl 2017 11:22

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.