pondelok, 03 apríl 2017 07:52

Najťažšie rozhodnutie na svete

Napísal(a) Zuna

Tento príbeh sa naozaj stal. Čo by ste si vybrali, keby ste sa mali rozhodnúť medzi životom vášho syna a tými "druhými?"

 Tento príbeh sa kedysi stal v jednom malom mestečku, ktoré sa môže nachádzať kdekoľvek na svete. Miesto vôbec nehrá rolu. Dôležitý je príbeh. Je o najťažšej voľbe, ktorej čelil jeden muž. Pracoval ako operátor padacieho železničného mostu. Mal malého chlapca, ktorého veľmi miloval a trávil s ním veľa času. Syn niekedy s ním chodil do práce a rád pozoroval vlaky. Raz došlo k poruche a most sa začal zdvíhať. Blížil sa osobný vlak plný ľudí. 

Muž bol v operátorskej búdke a už chcel pustiť páku, aby sa most uzavrel. Chlapček sa na to díval zo strany a chcel sa dostať pod most, aby niečo zatlačil, lenže sa pošmykol a spadol do jamky, do ktorej sa uzatvára most. Muž to videl. Pred ním bolo to najväčšie rozhodnutie života. Má dopustiť, aby zomreli všetci ľudia, ktorí sa nachádzali vo vlaku? Veď ich predsa nepoznal.. Alebo má zachrániť svojho milujúceho syna? 

Muž sa rozhodol zachrániť ľudí vo vlaku. Bola to najťažšia skúška jeho života. Ako by ste sa rozhodli, keby ste sa ocitli na jeho mieste? Dúfame, že žiadny rodič sa takejto obrovskej skúške nebude musieť podrobiť... 

Foto: pixabay.com

 

Naposledy zmenené pondelok, 03 apríl 2017 08:42


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.