Rodičia im zomreli na rakovinu, ale deti dostali nečakanú pomoc

Viete si predstaviť, že vám v priebehu niekoľkých dní zomrú obaja rodičia? A k tomu vám hrozí, že stratíte strechu nad hlavou...

To asi nie je žiadna skvelá vízia budúcnosti, však? Mike (57) a jeho manželka Julia Bennetová (50)zomreli na rakovinu len pár dni po sebe. Ich deťom hrozilo, že stratia dom, v ktorom vyrastali. Po manželoch ostali tri siroty, od 13 do 21 rokov. Pomocou verejnej zbierky JustGiving sa podarilo pre súrodencov vyzbierať 275 tisíc libier. 

13-ročný Oliver, 18-ročná Hannah a 21-ročný Luke sa tak nemusia báť o strechu nad hlavou. Rozdiel medzi smrťou manželov bol priam osudový - len päť dní. Najprv odišla pani Bennetová, o päť dní na to jej manžel, ktorému v roku 2013 diagnostikovali nádor na mozgu. 

Srdcervúca fotografia poukazuje na silu a vzájomnú lásku statočných rodičov, ktorí sa naposledy lúčia, vyvolala medzi ľuďmi obrovské sympatie.  Obaja zomreli v nemocnici svätého Jána v Merseyside. 

Luke a Hannah tak môžu pokračovať v štúdiu, dokonca aj uhradili všetky poplatky spojené s úmrtím a pohrebom rodičov.

Luke povedal pre miestne noviny Wirral: "Zbierku ziniciovali naši známi, ktorí vedeli, čo sa nám stalo a postupne sa k ním pripojili ľudia z celého sveta. Je to neskutočné. Sme veľmi vďační za túto pomoc. Teraz viem,e že sme finančne zabezpečení. Je to nádherný pocit, že sa máme kam vrátiť."

 

Foto | Zdroj: dailymail.co.uk

 

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.