sobota, 11 marec 2017 10:20

Rodičia im zomreli na rakovinu, ale deti dostali nečakanú pomoc

Napísal(a) Zuna

Viete si predstaviť, že vám v priebehu niekoľkých dní zomrú obaja rodičia? A k tomu vám hrozí, že stratíte strechu nad hlavou...

To asi nie je žiadna skvelá vízia budúcnosti, však? Mike (57) a jeho manželka Julia Bennetová (50)zomreli na rakovinu len pár dni po sebe. Ich deťom hrozilo, že stratia dom, v ktorom vyrastali. Po manželoch ostali tri siroty, od 13 do 21 rokov. Pomocou verejnej zbierky JustGiving sa podarilo pre súrodencov vyzbierať 275 tisíc libier. 

13-ročný Oliver, 18-ročná Hannah a 21-ročný Luke sa tak nemusia báť o strechu nad hlavou. Rozdiel medzi smrťou manželov bol priam osudový - len päť dní. Najprv odišla pani Bennetová, o päť dní na to jej manžel, ktorému v roku 2013 diagnostikovali nádor na mozgu. 

Srdcervúca fotografia poukazuje na silu a vzájomnú lásku statočných rodičov, ktorí sa naposledy lúčia, vyvolala medzi ľuďmi obrovské sympatie.  Obaja zomreli v nemocnici svätého Jána v Merseyside. 

Luke a Hannah tak môžu pokračovať v štúdiu, dokonca aj uhradili všetky poplatky spojené s úmrtím a pohrebom rodičov.

Luke povedal pre miestne noviny Wirral: "Zbierku ziniciovali naši známi, ktorí vedeli, čo sa nám stalo a postupne sa k ním pripojili ľudia z celého sveta. Je to neskutočné. Sme veľmi vďační za túto pomoc. Teraz viem,e že sme finančne zabezpečení. Je to nádherný pocit, že sa máme kam vrátiť."

 

Foto | Zdroj: dailymail.co.uk

 Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next