Zaspievajte si s deťmi a Mirom Jarošom v telke!

Miro Jaroš sa v poslednom období sústredí na knihy a piesne pre deti a deti ho zdá sa milujú. Má čoraz viac fanúšikov, ktorý dosahujú sotva meter, no vedia kričať a spievať ako dospelíJ Mira môžete počas celého leta vidieť každý piatok v Dobrom ráne na JOJke. A môžete tam priviesť svoje deti, aby sa s ním zabavili a zaspievali si. Je to jednoduché – čítajte ďalej. 

 

Urobte svojim deťom radosť a vezmite ich do živého vysielania TV JOJ! A zažite spolu s nimi 5 minút slávy!:-)
Zapojte sa do súťaže „Zaži 5 minút slávy“ -  stačí nahrať fotku svojho dieťaťa do facebookovskej aplikácie a máte šancu objaviť sa v Dobrom ráne TV JOJ so svojimi deťmi. Budete na obrazovke a navyše dostanete malý darček 20€ na nákup kníh. A ak sa na vás usmeje šťastie na konci celej súťaže, môžete získať až 300€ na nákup kníh podľa svojho vkusu.

Počas celých prázdnin vyberú každý týždeň 3 deti, ktoré pôjdu vždy v piatok do relácie Dobré ráno na TV JOJ. Spolu s Mirom Jarošom sa naučia veľa užitočných vecí, zaspievajú si a zažijú kopec zábavy. Môžete tak zažiť ranné vysielanie naživo, stretnúť sa s moderátormi, vidieť ako to beží v zákulisí jednej z najsledovanejších televízií a k tomu darčeková poukážka v hodnote 20€.

Do hry sa zapojíte jednoducho. Nahráte fotku svojho dieťaťa/detí, ktoré by mali ísť do ranného vysielania s Mirom Jarošom do špeciálnej aplikácie „Zaži 5 minút slávy“, ktorú stačí rozkliknúť a nahrať podľa inštrukcií fotografiu detí. Môže to byť akákoľvek fotografia vášho dieťaťa – s knižkami Mira Jaroša, na dovolenke, vo vtipnej situácii...proste nech je zaujímavá.

Čo budú vaše deti robiť v štúdiu?
Zabávať sa!:-) Vydavateľstvo Ikar a Miro Jaroš spustili edíciu výchovných knižiek pre najmenšie deti, ktoré ich majú naučiť pravidlá slušného správania, dopravné pravidlá, ako si správne čistiť zúbky a rúčky, alebo ako sa správať na ceste a pri stole.
Miro Jaroš je hravý podobne ako deti a cíti sa medzi nimi ako ryba vo vode. A čo je dôležité, deti ho milujú. Aj preto im chce Miro spríjemniť leto piatkovými vysielaniami, v ktorých bude robiť s deťmi úžasné veci, budú spievať, naučia sa veľa užitočných vecí a zažijú kopec zábavy.

Držíme vám palce.

Zaži 5 minút slávy: www.facebook.com/bux.sk/app_134995166642124
S knižkami Mira Jaroša: http://www.bux.sk/autori/39264-miro-jaros.html

 

Naposledy zmenené utorok, 17 máj 2016 16:47

Zdieľajte článok

Autor

AdamNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.