utorok, 21 november 2017 12:52

Kocúr v čižmách je späť

Napísal(a)

Každý milovník animovaných filmov prepadol kúzlu Shreka, princezny Fiony a ich priateľov oslíka a kocúra v čižmách. Práve posledný z nich sa síce predstavil až v prvom pokračovaní filmu o roztomilom zelenom obrovi, avšak ako jediný sa dočkal vlastného seriálu. A vďaka tomu sa s ním budete od 11. novembra môcť stretávať každú sobotu od 10:30 na obrazovkách televíznej stanice Minimax. 

Charizmatický štvornohý ochranca 

Seriál Dobrodružstvo kocúra v čižmách zavedie všetkých divákov do skrytého mesta San Lorenzo. Tam dobre známy kocúr v klobúku a kožených čižmách bojuje proti všetkým banditom a zločincom a chráni tak všetkých obyvateľov mesta. Najpopulárnejší mačací hrdina nevšedným spôsobom bojuje s často zábavnými zápletkami ako aj sám so sebou. Tešiť sa môžete na typický humor a vynikajúcu hudbu. Sledujte príbehy charizmatického ochrancu mesta San Lorenzo 11. a 12. novembra od 10:30 dve časti za sebou a od 13. novembra každý podvečer od 18:30, alebo reprízované časti druhý deň dopoludnia na televíznej stanici Minimax.

Z filmového plátna až na stránky kníh

Seriál Dobrodružstvo kocúra v čižmách sa medzi divákmi tešil takému záujmu, že sa jeho príbehy dočkali tiež písomného spracovania. Vo vydavateľskej spoločnosti Titan Comics vznikli dve komiksové knihy v tradičnom ručne kreslenom štýle, ktoré rozprávajú príbehy zvieracieho ochrancu. Eric Bauza, ktorý seriálovému kocúrovi požičal v origináli svoj hlas, potom pre fanúšikov animovanej postavičky pripravil tiež samostatnú knihu. 

 Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.