Kocúr v čižmách je späť

Každý milovník animovaných filmov prepadol kúzlu Shreka, princezny Fiony a ich priateľov oslíka a kocúra v čižmách. Práve posledný z nich sa síce predstavil až v prvom pokračovaní filmu o roztomilom zelenom obrovi, avšak ako jediný sa dočkal vlastného seriálu. A vďaka tomu sa s ním budete od 11. novembra môcť stretávať každú sobotu od 10:30 na obrazovkách televíznej stanice Minimax. 

Charizmatický štvornohý ochranca 

Seriál Dobrodružstvo kocúra v čižmách zavedie všetkých divákov do skrytého mesta San Lorenzo. Tam dobre známy kocúr v klobúku a kožených čižmách bojuje proti všetkým banditom a zločincom a chráni tak všetkých obyvateľov mesta. Najpopulárnejší mačací hrdina nevšedným spôsobom bojuje s často zábavnými zápletkami ako aj sám so sebou. Tešiť sa môžete na typický humor a vynikajúcu hudbu. Sledujte príbehy charizmatického ochrancu mesta San Lorenzo 11. a 12. novembra od 10:30 dve časti za sebou a od 13. novembra každý podvečer od 18:30, alebo reprízované časti druhý deň dopoludnia na televíznej stanici Minimax.

Z filmového plátna až na stránky kníh

Seriál Dobrodružstvo kocúra v čižmách sa medzi divákmi tešil takému záujmu, že sa jeho príbehy dočkali tiež písomného spracovania. Vo vydavateľskej spoločnosti Titan Comics vznikli dve komiksové knihy v tradičnom ručne kreslenom štýle, ktoré rozprávajú príbehy zvieracieho ochrancu. Eric Bauza, ktorý seriálovému kocúrovi požičal v origináli svoj hlas, potom pre fanúšikov animovanej postavičky pripravil tiež samostatnú knihu. 

 

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.