Dievčatko sa v škole pocikalo. Otec však urobil úžasnú vec, aby ju podporil

Aj vaše dieťatko sa niekedy v škole či v škôlke pocikalo? Každopádne je to stresujúca záležitosť. No otecko 11-ročného dievčatka sa zachoval skutočne svetovo!

 Akú máte dôveru voči svojim rodičom? A do akej miery vám dôverujú deti? Priznať si „Mama/tato stala sa mi nehoda,“ je určite niečo, čo vyžaduje veľkú dávku odvahy. Najmä, keď sa vám to stane v škole. A všetci vieme, že deti dokážu byť niekedy neskutočne tvrdé a kruté.

No malé dievčatko milovalo svojho otca a jeho skutok ukázal, že ich láska je vzájomná.

Otec si polial nohavice a tak išiel do školy, aby tak dcére ukázal, že nehody sa stávajú. A keď sa niekto chce smiať, vždy si nájde dôvod. Nezáleží však na tom, čo sa stane, ale ako sa k tmu postavíme.

Jeho hrdinský čin sa šíri internetom a ľudia na celom svete mu vyjadrujú rešpekt na tento naoko (banálny) čin. Jeho dcéra môže byť patrične hrdá na svojho otecka!

lucindasowards

Foto | Zdroj: Twitter.com

 

 

 

Naposledy zmenené pondelok, 01 máj 2017 08:54

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.