Hitom krúžkov pre deti je joga a boardové športy

Vedeli ste, že hitom mimoškolských krúžkov je aktuálne joga a boardové športy? A na aký krúžok chcete zapísať vaše dieťa? Klavír, husle, tanec, joga, gymnastika, angličtina či džudo? Ak sa neviete rozhodnúť, navštívte nákupné centrum AVION v Bratislave. Počas víkendu 10. –11. septembra 2016 si rodičia aj detičky môžu pohodlne pod jednou strechou vybrať mimoškolské aktivity na obľúbenom Krúžkobraní. 

Tento rok sa na prezentácii krúžkov v najväčšom nákupnom centre zúčastní vyše 25 klubov z Bratislavy a okolia.

„Sme veľmi radi, že mamičkám aj oteckom už tretí rok pomáhame vybrať si z množstva záujmových krúžkov ten najvhodnejší na rozvoj talentu ich školáčikov. Rodičia si môžu na Krúžkobraní prezrieť, ako fungujú nielen tradičné krúžky, ale aj úplné novinky. Detičky si môžu dokonca niektoré aktivity priamo v AVIONE vyskúšať na vlastnej koži! Verím, že aj týmto spôsobom môžeme našim návštevníkom zjednodušiť každodenný život,“ uviedla Katarína Michaliaková, marketingová manažérka nákupného centra Avion Shopping Park v Bratislave.

Na Krúžkobraní budú prezentovať kluby nielen tradičné záujmové činnosti, ako je gymnastika, tanec či džudo, ale aj novinky: joga, boardové športy či mažoretky. Okrem krúžkov malých návštevníkov čakajú aj zaujímavé súťaže, fotokútik a chutné odmeny.

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.