Hľadáte moderný letný tábor? Poradíme vám

Tak, ako plynie čas a menia sa trendy, tak sa rokmi mení aj ponuka letných táborov. Mnohí si ešte dnes predstavia pod pojmom „detský tábor“ stany, či drevené chatky niekde v strede lesa a svojpomocné stravovanie. Pravda je však taká, že dnešné tábory ponúkajú vysoký štandard a kvalitný obsah. Príprava samotného podujatia trvá niekoľko mesiacov a podieľa sa na nej tím kvalifikovaných pracovníkov.  

 Štandardom sa stalo hotelové ubytovanie prevažne s vlastným sociálnym zariadením na izbách. Kvalitná a pestrá strava, či raňajky formou bufetových stolov sú základom každého tábora. Zariadenia pre letné tábory sú vybavené športoviskami a v prevažnej väčšine aj bazénom. Typickým príkladom takéhoto strediska je napríklad Penzión Slniečko na Duchonke, Hotel František na Čertove, či stredisko, ako stvorené na športový tábor, RZ Tesáre.

Pionierskych vedúcich nahradili animátori, ktorí si pred samotným táborom prejdú procesom školení, kastingom a testom. Samotný animačný program sa pripravuje niekoľko mesiacov a štandardne vypĺňa deťom celý pobyt. V ponuke najväčšej detskej cestovnej kancelárie Slniečko nájdete športové, fantasy aj zábavné, či relaxačné tábory. Tábory nie sú organizovaní len pre teenagerov a deti v strednom veku. Existujú a popularite sa tešia aj tábory pre najmenšie deti. Témy letných táborov sú pripravované na základe aktuálnych trendov a záujmov detí a mládeže.

Pridanou hodnotou dnešných táborov sú atrakcie a zaujímavé výlety. Deti môžu napríklad splavovať rieky, odskúšať si airsoft, či laser game. Súčasťou pobytu sú výlety do Slovenských aquaparkov, ale aj do Českej Moravie. V ponuke fakultatívnych výletov je aj Viedenská ZOO, či najväčší stredoeurópsky zábavný park Energylandia v Poľsku.

Tábor v žiadnom prípade nie je o odložení dieťaťa počas letných prázdnin. Počas pobytu deti zažijú spolu s rovesníkmi veľké množstvo dobrodružstiev, spoznajú nových priateľov a odnesú si nezabudnuteľné zážitky. Nemusíte mať teda strach, že letné tábory vaše dieťa unudia, alebo znechutia, práveže naopak. Určite sa nebude vedieť dočkať ďalšej letnej sezóny a do tábora sa začne pýtať samo :)

Zdroj: PR článok

 

Naposledy zmenené pondelok, 05 september 2016 10:06

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: