Kam počas prázdnin? Prehľad táborov

Premýšľate, do akého letného tábora dáte deti? Takmer 300 letných táborov, súťaží a ďalších podujatí nájdete na jednom mieste - v internetov publikácii Kam počas letných prázdnin? V prehľadnej forme v nej nájdete základné informácie o letných, detských či prímestských táboroch a ďalších aktivitách, ktoré na toto leto pripravili centrá voľného času a občianske združenia zamerané na prácu s deťmi a mládežou po celom Slovensku.

Zoznam je štruktúrovaný podľa krajov a okresov a nachádzajú sa tam aj pobyty organizované v zahraničí. Na pomoc rodičom ju aj v tomto roku vydalo Centrum vedecko-technických informácií SR a je dostupná v elektronickej forme na ich stránke:

Zoznam denných i týždňových táborov nájdete na stiahnutie tu:

http://www.uips.sk/sub/uips.sk/images/OddMladezASport/Mladez/kam_pocas/2015/KamPocasLetnychPrazdnin_2015.pdf

ZdroJ: CVTISR

Naposledy zmenené nedeľa, 14 jún 2015 22:40

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.