S dcérou na nákupy? Toto sa dnes nosí!

Španielski módni dizajnéri predvádzajú prostredníctvom obľúbenej a už aj u nás dostupnej značky Shana, všetko to, čo dnešná mládež miluje. Ak by ste čakali ťažké, neforemné materiály či hlboké výstrihy, mýlili by ste sa!

Detaily na netradičných miestach
Nová generácia miluje rafinované detaily práve na miestach, kde by ste ich na prvý pohľad nečakali. Svoje zbohom dala i eklektickým výstrihom a rafinované sexi odhalenia zdobia namiesto dekoltu chrbát! Zaujímavé prestrihy, rázporky a prekladané diely sukní či nohavíc nájdete ako na sukniach, tak i na nohaviciach. Veľkým hitom i nadej ostávajú cropped Shirts – tričká, košele a roláky strihané nad pásom.

Fashion fruit
Ani toto leto nesmie chýbať ošiaľ, ktorý utvrdili ešte aj Stella McCartney či Marc Jacobs - trendy ananás a melóny sú hitom, ktorý zdobí v tých najrôznejších pózach a veľkostiach všetky kúsky oblečenia.

Volány a kvetiny
Romantické volány zaplavia šatníky viacerých mladých dám, budeme ich vídať nie len na šatách, ale i na tričkách, sukniach a plavkách. Rôzne kusy odevov budú pripomínať rozkvitnutú lúku, iné zase nechajú vyznieť palmovému vzoru, ktorý bude pripomínať najkrajšie a najslobodnejšie obdobie v roku.

Ethno vzory
Veľký priestor dostanú mimoriadne populárne ethno vzory. Ich znakom sú jemné alebo naopak výrazné geometrické tvary, strapce a výšivky, takzvaný „ošúchaný“ efekt, slamené klobúky, slamené tašky a kabelky. Práve pri tomto štýle nesmieme zabudnúť ani na bohatú nádielku pestrých a rôznorodých náramkov.

Úspešným nákupom zdar :-)
Zdroj foto: Shana.

Naposledy zmenené nedeľa, 01 jún 2014 11:59

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.