Búcha váš pubertiak dverami?

Vadí vám neustále trieskanie dverí vášho tínedžera? Inšpirujte sa geniálnym nápadom jednej šikovnej maminy!


Priznajme si to, naši pubertiaci nám niekedy dokážu liezť poriadne na nervy. Najmä keď nereagujú ani na zvukovú, ani na svetelnú signalizáciu. Odpovedajú neurčitým hundraním a rodičia sú pre nich trápne stvorenia, ktoré by sa mali pre istotu presťahovať na inú planétu. No čo robiť, keď sústavne ignorujú zákazy? Napríklad aj neustále protestné búchanie dverami môže byť poriadna otrava. Mamička jedného takého "milého stvorenia" to vymyslela po svojom.

Rozhodla sa svojmu dieťatku trošku vylepšiť dvere na izbe, ktorú považoval doslova za svoju svätyňu. Dúfame, že fotografia pobaví aj vás! laughing

Ten výraz spokojného synčeka naozaj stojí za to! Táto fotografia však rozdelila užívateľov webovej stránky reddit.com na dve strany. Jedna strana chválila matkinu originalitu, druhá ju obviňovala z radikálneho kroku. My jej však fandíme. Keď nepomôžu slová, treba pristúpiť na činy, však?

Foto: pixabay  | Zdroj: brightside.me

 

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.