Trendové retro a vintage ruksaky nielen do školy

Ruksaky sú pre nás veľmi užitočná pomôcka, ktorá nám uľahčuje náš každodenný žívot. Postupom času sa však z tejto pomôcky stal módny doplnok. Ako každý módny doplnok aj ruksaky prešli určitou „evolúciou“.

Od socialistických retro a vintage vzorov, až po pestrofarebné odvážne vzory. Móda sa samozrejme opakuje a všetky prvky sa vracajú naspäť do módy rýchlejšie, ako by sa komukoľvek mohlo zdať a často sa vracia späť s ešte odvážnejším, alebo niekedy aj „staronovým“ dizajnom. A práve „staronový“ dizajn zvíťazil a opäť sa vrátili do módy retro a vintage vzory, čo sa dotklo samozrejme aj ruksakov! Retro a vintage ruksaky sú v poslednej dobe veľmi populárne nosí ich veľké množstvo mladých ľudí, detí a tínedžerov, u ktorých sa zároveň táto novinka uchytila najviac. V konečnom dôsledku sa tomu nemôžme ani čudovať, pretože retro prvky sú značnou súčasťou dnešnej módy a retro ruksaky vyzerajú fakt skvelo. Často ich môžete vidieť aj na tzv. hipsteroch, ktorí ich okrem brady, prehodených vlasov alebo samurajských copíkov veľmi obľubujú. Vintage ruksaky sa vyrábajú väčšinou v menších rozmeroch, preto si ho ženy hocikedy môžu hodiť aj do nejakej väčšej kabelky, ak idú na veľké nákupy.

Ruksaky sme v minulosti boli zvyknutí nosiť hlavne do školy, alebo do práce, na tréningy a podobne. Móda však z ruksaku spravila módny doplnok, ktorý je dôležitou súčasťou vášho image. V minulosti neboli ruksaky natoľko rozšírené ako sú dnes. A toto je len jedným zo znakov, že móda sa jednoducho opakuje a vracia. Ruksaky sú vyrobené z kvalitnej hrubej látky, s koženkovými prackami na zapínanie, s praktickou sťahovacou šnúrku, alebo klasicky na zips s predným vreckom. Iste ste si ich už všimli na nejednom chrbte mnohých mladých ľudí, ktorí ich nosia neustále. Často sú priam neprehliadnuteľné, už len preto, že to nie sú tie obyčajné, nevýrazné čierne ruksaky, ale zaujímavo vzorované a farebne odlišné originálne kúsky. Vintage ruksaky sú dôsledkom retro módy, ktorá sa k nám vrátila v posledných rokoch a tá taktiež pohltila Slovensko a stále trvá. Ba čo viac, každým rokom si podmaní srdcia čoraz viac fanúšikov.

Vintage, alebo retro ruksa sa nosík veľmi pohodlne a ponúka širokú škálu rôznych farebných odtieňov a vzorov. Ľudia často uprednostňujú jednoduché ruksaky, ako ruksaky s 15 timi rôznymi priehradkami a vreckami pretože v jednoduchosti je krása a vintage ruksaky jednoduchosťou priam kričia. Navyše jeho priestornosť je väčšia ako sa nám na prvý pohľad môže zdať. Do tohto ruksaku sa zmestia zošity a učebnice aj formátu A4 a pri tých väčších dokonca aj notebook.

Ruksaky s vintage a retro vzormi zabodovali aj u študentov, tým že tento ruksak môžu využívať aj ako školskú tašku a zároveň je to dôležitý módny doplnok. Nosia ho denno denne do školy a na rôzne výlety, kde je prosto potrebné mať batoh, v ktorom sa nájde dostatok miesta na všetko. Presne preto sa tento ruksak odporúča aj všetkým študentom, ktorý nepotrebujú ruksak len na nosenie do školy, ale chcú ostatným ukázať, že sledujú módne trendy.
Navyše nový ruksak sa vždy zíde, tak prečo nekúpiť ten, ktorý je momentálne letí?

Sledujte eshop Letnyhit.sk na facebooku - https://www.facebook.com/letnyhit.sk/ 

Naposledy zmenené pondelok, 06 jún 2016 17:19

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.