štvrtok, 23 október 2014 10:28

Cyclotest - prístroj na zisťovanie plodných dní

Napísal(a)

Vedeli ste, že žena je schopná oplodnenia len zhruba 18 hodín počas cyklu? Potenciálna možnosť otehotnenia trvá len asi šesť dní počas cyklu. A keďže len zhruba desať percent žien má pravidelný 28-dňový cyklu, môže byť ťažké sa do týchto dní "strafiť", ak plánujete dieťatko.

Rovnako, ak hľadáte metódu antikoncepcie bez hormónov, ponúka sa vám málo alternatív. Prirodzená antikoncepcia je pritom jednoduchšia a bezpečnejšia, než to predpokladáte - či už ide o klasickú metódu merania bazálnej teploty, použitia menštruačného kalendára alebo počítača cycklu.

Ženy, ktoré sa rozhodli aplikovať prirodzenú antikoncepciu už po krátkom čase hovoria o úplne novom pocite vnímania vlastného tela, vlastnej ženskosti. Skúsenosti hovoria o tom, že už po krátkej dobe zmiznú typické vedľajšie účinky hormonálnej antikoncepcie ako bolesti hlavy, náladové výkyvy, slabý sexuálny apetít, pocit silného hladu a pribratie.

Neexistuje univerzálna antikoncepčná metóda, ktorá by bola optimálna pre každú ženu. A žiadna antikoncepčná metóda nie je spoľahlivá na 100%. 

Jednou z metód ako regulovať (ne)počatie dieťaťa, je napríklad cyclotest2. Minipočítač cyclotest2 plus je jednoduchý, pohodlný a zároveň veľmi bezpečný. Týmto nenákladným riešením môžete okamžite naštartovať svoj život bez hormónov. Cyclotest2 spoľahlivo ohraničí Vaše plodné a neplodné dni, aby ste mali svoj intímny život efektívne pod kontrolou. Je to učenlivý minipočítač na jednoduchú a prirodzenú anikoncepciu prostredníctvom merania bazálnej teploty a zadania symptómov ovulácie (hlien, LH hormon).

Výhody cyclotest 2 plus:

- Ušetrí čas pri zisťovaní plodných a neplodných dní

- Dlhodobé používanie bez nežiadúcich účinkov, ktoré prináša užívanie hormonálnej antikoncepcie

- cyclotest 2 plus je pre všetky ženy, ktoré nechcú alebo nemôžu užívať hormonálnu antikoncepciu

- Spoľahlivosť porovnateľná s hormonálnou antikoncepciou

- Výhodná cena vzhľadom na dlhodobé používanie: 5 až 10 rokov

Cyclotest baby

Ak práve naopak, chcete mať bábätko, skúste si zaobstarať cyclocest baby. Je to učenlivý minipočítač, ktorý určuje plodné dni ženy celkom prirodzene meraním bazálnej teploty a zadaním symptómov ovulácie (hlien, LH hormon).

Výhody cyclotest-u baby: 

- cyclotest baby počítač pre výpočet cyklu predstavuje najvyššiu úroveň techniky s integrovaným USB rozhraním a CD-ckom na prenos dát do osobneho pocitaca (tzv. profil plodnosti)

- Profil plodnosti môže dodať cenné informácie ošetrujúcemu lekárovi, prečo sa nedarí otehotnieť

- Zvyšuje sa šanca na počatie Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako správne kojiť

Ako správne kojiť

Tá najcennejšia chvíľa v živote každej ženy sa pomaličky blíži a v rodine pribudne deväť mesiacov očakávaný drobunký...

Prev Next