štvrtok, 11 september 2014 16:51

Sú vlhčené obrúsky vhodné pre detskú pokožku?

Napísal(a)

Určite áno. Dôležité však je, a to najmä u najmenších novorodencov, aby neobsahovali parfumové zložky, mydlo, parabény a alkohol. Všetky tieto prvky totiž dokážu jemnú pokožku dieťatka podráždiť. Na jej šetrné čistenie a ošetrovanie preto používajte vlhčené obrúsky napr. s výťažkami aloe vera Happy Sensitive. Tieto obrúsky pokožku jemne čistia a hydratujú, pričom majú neutrálne pH, takže prirodzená ochranná bariéra pokožky zostáva neporušená. 

Pokiaľ je už vaše dieťatko väčšie, môžete pokojne siahnuť aj po vlhčených obrúskoch s výťažkami rôznych osvedčených prírodných látok.  . Napríklad vlhčené obrúsky Happy mlieko&med obsahujú prírodné mliečne proteíny na jemné očistenie a hydratáciu pokožky a výťažky z medu – tie blahodarne pôsobia na prípadné podráždené miesta. .

Ďalšou alternatívou prevencie podráždenia detskej pokožky sú výťažky z hodvábu a bavlny, ktoré sú obsiahnuté vo vlhčených obrúskoch Happy hodváb&bavlna.

Podráždenie pokožky dieťatka so sebou prináša aj jej vysychanie. Takýto problém však hravo vyriešia vlhčené obrúsky s obsahom alantoínu a vitamínu E. Alantoín je látka  na báze močoviny, ktorá utišuje bolesť a napomáha hojeniu poranenej alebo vyschnutej pokožky. Prítomnosť tejto látky tak urýchli jej postupnú regeneráciu a váš drobec bude opäť žiariť šťastím.

Všetky spomínané produkty od spoločnosti Bella sú dermatologicky testované a vďaka ich neutrálnemu pH 5,5  zachovávajú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Samozrejmosťou všetkých balení je fólia s lepiacim uzatváraním, ktoré umožňuje po každom použití obrúsky zatvárať a udržiavať ich tak dostatočne vlhké.Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Pokožku dieťaťa ochránite správnym výberom kozmetiky

Pokožku dieťaťa ochránite …

Každodenne na nás vyskakujú reklamy s posolstvom o tom, aké dôležité je natierať detskú pokožku takým či...

Prev Next