Hrajte o Párty súpravu Lego duplo

Hra je najprirodzenejšou formou učenia. Každé dieťa si prostredníctvom základných herných princípov postupne osvojuje komunikačné schopnosti, učí sa spoznávať  farby, zlepšuje si jemnú motoriku, pamäť, a zároveň rozvíja svoju fantáziu.

Ako sa s deťmi hrať, aby sa zároveň učili?

Prínosné sú hry, ktoré sa sústreďujú na rozvoj jednej schopnosti dieťaťa. Niektoré hry sa zameriavajú viac na jemnú motoriku, iné učia deti rozoznávať farby, tvary alebo počítať. Veľmi ľahko si deti hľadajú cestu k stavebniciam LEGO DUPLO, ktoré patria medzi skvelé pomôcky, ako zlepšiť jemnú motoriku. Prostredníctvom vytvárania nových príbehov deti takisto rozvíjajú svoju fantáziu.

Vytvorte pre dieťa z kociek lega akúkoľvek stavbu. Čím staršie dieťa, tým viac kociek a zložitejší tvar môžete postaviť. Vyskúšajte najprv vežu, neskôr kvetinu alebo domček. Úlohou vášho malého staviteľa je napodobniť váš vzor a postaviť rovnakú alebo podobnú stavbu. Pri prvej spoločnej hre bude určite vášmu dieťaťu treba pomôcť.

Vyhrajte domov deťom a ich kamarátom zábavu na celé popoludnie!

Do 21. mája máte možnosť vyhrať pre vaše dieťa a jeho kamarátov Party súpravu LEGO DUPLO v cene 400 EUR! Súprava obsahuje DUPLO bazénik, balóniky, menovky a všetko potrebné pre skvelé popoludnie! Stačí zakúpiť akúkoľvek stavebnicu LEGO DUPLO v hodnote minimálne 19,90 EUR, zaregistrovať sa do súťaže na www.facebook.com/LEGODUPLOSvetSK a inšpirovať ostatných vlastným nápadom na herný tip. Najúspešnejšie herné tipy budú odmenené skvelou party súpravou! Tak neváhajte a začnite vymýšľať!

Súťažte o krásne ceny na https://www.facebook.com/LEGODUPLOSvetSK/app_712029948849343

PR článok

Zdieľajte článok

Súvisiace položky (podľa značky)
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.