streda, 07 máj 2014 21:34

Hrajte o Párty súpravu Lego duplo

Napísal(a) Lego

Hra je najprirodzenejšou formou učenia. Každé dieťa si prostredníctvom základných herných princípov postupne osvojuje komunikačné schopnosti, učí sa spoznávať  farby, zlepšuje si jemnú motoriku, pamäť, a zároveň rozvíja svoju fantáziu.

Ako sa s deťmi hrať, aby sa zároveň učili?

Prínosné sú hry, ktoré sa sústreďujú na rozvoj jednej schopnosti dieťaťa. Niektoré hry sa zameriavajú viac na jemnú motoriku, iné učia deti rozoznávať farby, tvary alebo počítať. Veľmi ľahko si deti hľadajú cestu k stavebniciam LEGO DUPLO, ktoré patria medzi skvelé pomôcky, ako zlepšiť jemnú motoriku. Prostredníctvom vytvárania nových príbehov deti takisto rozvíjajú svoju fantáziu.

Vytvorte pre dieťa z kociek lega akúkoľvek stavbu. Čím staršie dieťa, tým viac kociek a zložitejší tvar môžete postaviť. Vyskúšajte najprv vežu, neskôr kvetinu alebo domček. Úlohou vášho malého staviteľa je napodobniť váš vzor a postaviť rovnakú alebo podobnú stavbu. Pri prvej spoločnej hre bude určite vášmu dieťaťu treba pomôcť.

Vyhrajte domov deťom a ich kamarátom zábavu na celé popoludnie!

Do 21. mája máte možnosť vyhrať pre vaše dieťa a jeho kamarátov Party súpravu LEGO DUPLO v cene 400 EUR! Súprava obsahuje DUPLO bazénik, balóniky, menovky a všetko potrebné pre skvelé popoludnie! Stačí zakúpiť akúkoľvek stavebnicu LEGO DUPLO v hodnote minimálne 19,90 EUR, zaregistrovať sa do súťaže na www.facebook.com/LEGODUPLOSvetSK a inšpirovať ostatných vlastným nápadom na herný tip. Najúspešnejšie herné tipy budú odmenené skvelou party súpravou! Tak neváhajte a začnite vymýšľať!

Súťažte o krásne ceny na https://www.facebook.com/LEGODUPLOSvetSK/app_712029948849343

PR článok

Súvisiace položky (podľa značky)Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Pokožku dieťaťa ochránite správnym výberom kozmetiky

Pokožku dieťaťa ochránite …

Každodenne na nás vyskakujú reklamy s posolstvom o tom, aké dôležité je natierať detskú pokožku takým či...

Prev Next