pondelok, 25 november 2013 20:40

Dojímavé video nedonoseného chlapčeka

Napísal(a)

Počet nedonosených detí, narodených predčasne, stále stúpa nielen na Slovensku ale po celom svete. Našťastie, stále viac detí sa podarí zachrániť. Toto video zachytáva chlapčeka, ktorý sa narodil s váhou 700 gramov, od jeho narodenia až po dovŕšenie prvého roku.

Video, ktoré dojalo svet, natočil chlapčekov otec Benjamin Miller. Zachytáva prvé priloženie chlapčeka doslova obmotaného hadičkami, do náručia jeho matky. Prvé dotyky s mamou, prvý bozk na hlávku.. Ward Miller sa narodil o tri a pol mesiaca skôr, ako sa mal, a jeho maminka ho mohla objať až na štvrtý deň po pôrode. Domov sa britský chlapček dostal až po 108 dňoch v nemocnici.

Video dojíma ľudí po celom svete. "Nikdy som vo svojom živote nemal pocit, že musím urobiť komentár pri videu. Ale píšem ho, lebo toto video ma rozplakalo, je také úžasné! Nechcel som si ho pozrieť, lebo som si myslel, že bude smutné, ale mýlil som sa. Toto video mi urobilo krásny deň! Gratulujem, váš chalan je úžasný a taký krásny. Ďakujem za to video. Nádhera!! Gratulujeme znova! Boh vám žehnaj!," znie jeden z komentárov pod videom.

Pozrite si zázrak života :-) 

 

Naposledy zmenené pondelok, 25 november 2013 21:06


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next