Dojímavé video nedonoseného chlapčeka

Počet nedonosených detí, narodených predčasne, stále stúpa nielen na Slovensku ale po celom svete. Našťastie, stále viac detí sa podarí zachrániť. Toto video zachytáva chlapčeka, ktorý sa narodil s váhou 700 gramov, od jeho narodenia až po dovŕšenie prvého roku.

Video, ktoré dojalo svet, natočil chlapčekov otec Benjamin Miller. Zachytáva prvé priloženie chlapčeka doslova obmotaného hadičkami, do náručia jeho matky. Prvé dotyky s mamou, prvý bozk na hlávku.. Ward Miller sa narodil o tri a pol mesiaca skôr, ako sa mal, a jeho maminka ho mohla objať až na štvrtý deň po pôrode. Domov sa britský chlapček dostal až po 108 dňoch v nemocnici.

Video dojíma ľudí po celom svete. "Nikdy som vo svojom živote nemal pocit, že musím urobiť komentár pri videu. Ale píšem ho, lebo toto video ma rozplakalo, je také úžasné! Nechcel som si ho pozrieť, lebo som si myslel, že bude smutné, ale mýlil som sa. Toto video mi urobilo krásny deň! Gratulujem, váš chalan je úžasný a taký krásny. Ďakujem za to video. Nádhera!! Gratulujeme znova! Boh vám žehnaj!," znie jeden z komentárov pod videom.

Pozrite si zázrak života :-) 

 

Naposledy zmenené pondelok, 25 november 2013 21:06

Zdieľajte článok

Autor

AdamNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.