Nádherné maľby tehotenských brušiek, ktoré sú naozaj umeleckým dielom

Na internete sa dá nájsť všeličo gýčové. A ani tehotenské brušká sa tomu nevyhnú. Ak sa však chcete presvedčiť, že aj z tehotenského bruška sa dá urobiť hotové umenie, máme pre vás malé prekvapenie:

Táto indická umelkyňa sa rozhodla povýšiť tehotenské bruško na hotové umelecké dielo. Nečakajte žiaden gýč, ale niečo, čo vám naozaj vyrazí dych!

"Je to veľmi inšpirujúce. Hennou vytváram obrazy na tehotenské bruško a je neskutočne inšpirujúce cítiť interakciu medzi matkou a bábätkom. Okrem toho henna nie je škodlivá, takže tu nehrozí žiadne riziko," hovorí šikovná autorka, ktorá má umenie v krvi. Jej mama mala umeleckú školu a tak je očividné, že dcéra sa rozhodla kráčať v jej šľapajách.

Zdroj: insider  | Foto: YouTube.com

Zdieľajte článok

Označené vNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.