Rady a návody

pondelok, 06 máj 2019 10:55

Video: joga pre začiatočníkov

Joga je vo svete čoraz populárnejšia. Nemáte čas chodiť na kurzy jogy ďaleko od miesta bydliska, alebo na to jednoducho nemáte čas? Nevadí, jogu si môžete zacvičiť aj doma. Je to súbor cvičení, ktorý vám ponaťahuje svaly, zvýši obratnosť a koordináciu a zároveň uvoľní myseľ. 

piatok, 03 jún 2016 15:13

Naše zvieratka - video

Učíme sa poznávať rôzne zvieratká.

štvrtok, 02 jún 2016 14:41

Násobenie dvomi

Učime sa malú násobilku. Násobenie dvomi.

štvrtok, 02 jún 2016 14:34

Vybrane slová po Z

Učíme sa a trénujeme vybrané slová po Z.

Máte doma žalúzie a lezie vám na nervy ich náročné umývanie? Prípadne sa vám už naozaj okukali a chceli by ste nejakú zmenu? Nemusíte kupovať nové záclony alebo rolety. Zmenu si dokážete urobiť aj sami úplne ľahko s pomocou nožníc, lepidla a látky na rolety. 

Táto téma zaujíma snáď každú maminku. Dnes sú plienky čím ďalej tým drahšie a tak snáď každý rodič rieši otázku nočníka. Jak ale na to? Kedy začať? A aký nočník vybrať?

Kúpanie novorodenca predstavuje pre rodiny každodenný rituál. Ako však poukazujú odborníci, nie je dobré každý večer dieťaťu vysúšať pokožku mydlom a pravidelným kúpaním. Dieťatko stačí len ľahko opláchnuť, o niečo väčšiu pozornosť venujte intímnym partiám.

streda, 10 december 2014 11:47

Video návod, ako si ľahko uviazať kravatu

Aj vy opakovane "zúrite", že si neviete uviazať kravatu? Pozrite si 20 sekundový videonávod, ako na to. Je to skutočne jednoduché!

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom