Joga je vo svete čoraz populárnejšia. Nemáte čas chodiť na kurzy jogy ďaleko od miesta bydliska, alebo na to jednoducho nemáte čas? Nevadí, jogu si môžete zacvičiť aj doma. Je to súbor cvičení, ktorý vám ponaťahuje svaly, zvýši obratnosť a koordináciu a zároveň uvoľní myseľ. 

Učíme sa poznávať rôzne zvieratká.

Násobenie dvomi

Učime sa malú násobilku. Násobenie dvomi.

Učíme sa a trénujeme vybrané slová po Z.

Máte doma žalúzie a lezie vám na nervy ich náročné umývanie? Prípadne sa vám už naozaj okukali a chceli by ste nejakú zmenu? Nemusíte kupovať nové záclony alebo rolety. Zmenu si dokážete urobiť aj sami úplne ľahko s pomocou nožníc, lepidla a látky na rolety. 

Táto téma zaujíma snáď každú maminku. Dnes sú plienky čím ďalej tým drahšie a tak snáď každý rodič rieši otázku nočníka. Jak ale na to? Kedy začať? A aký nočník vybrať?

Kúpanie novorodenca predstavuje pre rodiny každodenný rituál. Ako však poukazujú odborníci, nie je dobré každý večer dieťaťu vysúšať pokožku mydlom a pravidelným kúpaním. Dieťatko stačí len ľahko opláchnuť, o niečo väčšiu pozornosť venujte intímnym partiám.

Aj vy opakovane "zúrite", že si neviete uviazať kravatu? Pozrite si 20 sekundový videonávod, ako na to. Je to skutočne jednoduché!

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.