NOVINKA! Diktáty v mobile

Viete čo sa stane, keď dostane do rúk dobrý učiteľ kvalitný mobil? Čo by sa stalo? Začne sa s ním hrať ako väčšina ľudí. Hľadá, čo by mohol využiť a ako si uľahčiť deň aj pomocou neho.

Veď deň je krátky a chceme ho využiť naplno. Niekedy sa však stane aj to, čo by asi iných nenapadlo. Jedna učiteľka dostala takýto telefón tiež. A? Vznikla aplikácia DIKTÁTY.
http://www.dobrenapady.info/pre-vas-smartfon-v65.htm

Môžete si stiahnuť zadarmo do svojho smartfónu diktáty pre prvý až deviaty ročník, v každom ročníku ich je desať. A trénovať doma s deťmi a trénovať.

Poznámka. Neurobila aplikáciu učiteľka, len ju napadlo prezrievavo, že by to bol fajn nápad a jeden z rodičov sa toho chytil a jaj diktáty dal do aplikácie. A prečo sa toho tak chytil? Lebo tá učiteľka je matikárka, čo sa mu zdalo divné, že sa zaujíma aj o diktáty.
Keď spolupráca medzi učiteľom a rodičom funguje, vznikne dobré dielo.

Zdieľajte článok

Označené vNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.