Online diktát

Nechce sa vám deťom diktovať diktát? Nechajte ich urobiť si hravý a interaktívny diktát online, kde jednoducho dopíšu správne y/i a po stlačení tlačidla im vyhodnotí výsledok. Tu je niekoľko z nich:

Zdieľajte článok

Označené vkomentár1

  • Odkaz na komentáre Martin

    Martin

    streda, 02 september 2015 07:54

    Zaujimavou moznostou na ktoru mame dobre ohlasy je sluzba OnlineDiktaty.sk. Ziaci tam pisu cely text diktatu, nie len jednotlive pismena. Diktaty su nahovorene, takze text ziaci nevidia. Mozu pisat rukou na papier (ako v skole) alebo aj priamo na pocitaci (vtedy im diktat skontroluje a opravi system automatcky). Minimalne za vyskusanie to stoji, mame na to dobre ohlasy od ziakov aj od rodicov z minuleho pilotneho skolskeho roka.

    Nahlásiť
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.