Stránky, ktoré by vás mohli zaujať:

Web www.dobrenapady.info: Rodičia aj starí rodičia si tu môžu nájsť námety na aktivity s deťmi a pre deti. Pre deti je tu viac ako 3000 autorských omaľovánok, pracovné listy pre pred školákov, návody na výrobu karnevalových masiek, námety na tvorbu s deťmi či hry, návody na stavanie z Lega, šitie pre bábiky. Pre školákov: pomôcky, kreslené čítanie pre prvákov, učíme sa písať, hranie sa s číslami a geometriou, aké môžete robiť doma s deťmi pokusy a mnohé iné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kam s deťmi je portál, na ktorom si môžete nájsť širokú ponuku podujatí pre rodiny s deťmi. Dozviete sa, kam ísť cez víkend, kam na kultúrne či športové podujatia. Okrem toho tu nájdete aj recepty či pomôcky pre školákov a môžete sami pridať pozvánku na zaujímavé podujatie. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BabyBurza.sk je online burza detského, dámskeho a pánskeho oblečenia, ale i kočíkov, autosedačiek, hračiek a kojeneckých potrieb. Všetky inzeráty sú prehľadne roztriedené do množstva relevantných kategórií, čo uľahčuje orientáciu návštevníkom. Využívanie služieb rodinného inzertného servera www.babyburza.sk je bezplatné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Špecializovaný magazín pre budúce a čerstvé mamičky Najmama.sk ponúka praktické rady pre reálne i budúce mamičky, venuje sa zdraviu, priebehu tehotenstva a jeho radostiam i nástrahám. Nechýbajú lifestylové informácie (móda a krása, bývanie, zmenáreň, recepty), príbehy známych osobností - mamičiek, ale napríklad ani horoskopy či sekcia Prvá pomoc.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eduworld.sk - stránka, na ktorej nájdete zoznam jaslí, škôlok i škôl, spolu s ich hodnotením. Môžete tiež pridať vlastnú školu, hodnotiť, nájdete tu aj zoznam krúžkov pre deti či pozvánky na rôzne podujatia. Na tomto portáli je všetko prehľadne usporiadané a vidieť, že si s katalogizáciou škôl a škôlok dali námahu.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rada pre práva dieťaťa - Kde sa dvaja bijú, dieťa prehráva. Žiaľ, taká je pravda vo väčšine prípadov, kedy sa vzťah dvoch zamilovaných ľudí dostáva na bod mrazu a plody ich lásky bezmocne a bezradne zdieľajú všetok ten kal rodičovskej nenávisti. Rada pre práva detí sa snaží chrániť práva detí, poradia vám, ako sa rozviesť bez hádok, vstúpia do súdnych procesov, ktoré neviete vyriešiť a budú sa vám snažiť pomôcť.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ČO VIDIEŤ je zaujímavý portál o cestovaní, či už v zahraničí alebo na Slovensku, o dobrodružstvách, výletoch pre celú rodinu. Ponúka tiež zaujímavé tipy, ako ušetriť, na čo dávať pri dovolenke pozor, či ako si objednať hotel cez rôzne svetové stránky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Stránka o zdravom životnom štýle - o zdraví, kráse, športe a krásach života. Vhodná pre mužov i ženy. Zelené jablko - zahryznite sa s chuťou do života! www.zelenejablko.sk

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nezisková organizácia ŽELAJ SI plní sny dlhodobo a nevyliečiteľne chorým deťom. Aj ony totiž majú právo na svoje sny, na úsmev, na šťastie. Deti si môžu želať, čím by chceli byť, čo by chceli mať, s kým by sa chceli stretnúť, najviac na svete. Dodnes ŽELAJ SI splnilo viac než 700 detských snov. Pomôžete aj vy? www.zelajsi.sk

 

 Pozri.sk - vyhľadávač

 

Portál venovaný Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, poradne. Návštevnosť sa aktuálne (rok 2017) pohybuje na hranici 25 000 čitateľov mesačne. Možností, ako môžete cez portál Rodičom.sk osloviť klientelu, ktorú potrebujete, je niekoľko:

1. PR ČLÁNOK

Vysoko účinná reklamná forma. V podstate ide o text, ktorý je súčasťou hlavnej stránky – magazínu NašaRodina.sk Je účinný najmä v tom, že nepripomína reklamu a preto môže osloviť čitateľov, ktorí ignorujú banery.
V prípade záujmu vieme za primeraný poplatok PR článok napísať podľa vašich predstáv a na základe našich novinárskych skúseností tak, aby bol čo najúčinnejší. Súčasťou PR článku sú aj hypertextové odkaz na stránku klienta, fotografie, či logo klienta alebo produktu.

Cena:  50 eur bezDPH (na stránke sa bude zobrazovať po dobu jedného roka)

           

2. BANNEROVÁ REKLAMA
(GIF, JPEG, FLASH)

Zákazníka osloví predovšetkým pútavou grafikou, pohyblivosťou, a jasným sloganom. Ponúkame nasledovné veľkosti:

1. Leaderboard, veľkosť 428 x 60 pxl,

(Tento klasický banner sa nachádza v hlavičke stránky. Je viditeľný v každej sekcii, veľkosť 728x90 pxl. Je to najviditeľnejší a najpútavejší baner na stránke.)

Cena: 190 eur bez DPH za 1 mesiac

 

  2.  Banner Square, veľkosť 300 pxl x 300  pxl

(Banner v tvare štvorca sa zobrazí na hlavnej stránke a na všetkých podstránkach. Nájdete ho v pravom stĺpci, hneď vpravo hore pod menu, čo je miesto, kam sa ľudia najčastejšie pozerajú. Zobrazí sa vždy pri načítaní stránky, pretože je ihneď viditeľný.):

 Cena: 290 eur bez DPH na 1 mesiac

 

 3. Banner s textom (400 pxl x 140 pxl)

Netradičný banner/text sa zobrazuje len na hlavnej stránke, je možné k nemu dopísať aj text v rozsahu 3 vety, čím sa zabezpečí, aby si k baneru našiel cestu aj prehliadač a odkaz na vaše stránky bol ľahko vyhľadávateľný.

cennik-prerodicov

- Cena: 290 eur na 1 mesiac bez DPH

 

  4.  Banner, netradičný formát: cena dohodou

V prípade záujmu je možné reklamný baner vyrobiť na mieru a umiestniť na našej stránke. Cena sa pohybuje v závislosti od veľkosti banera miesta umiestnenia banneru - dohodou.

 

 3. SPONZOR RUBRIKY

Pokiaľ máte produkt určený vyslovene len pre istú cieľovú skupinu (matky, tínedžeri, rodičia školákov či predškolákov), je možná propagácia v rámci rubriky, ktorú si vyberiete, a to ako sponzor rubriky, formou grafickej upútavky alebo baneru.

Cena: 190 eur / 1 mesiac; 290 eur / 3 mesiace,  objednávka na rok za výhodných 490 eur bez DPH (výhodná možnosť, vzhľadom na rastúcu návštevnosť portálu)

 

 Všetky ceny sú uvedené bez DPH.

Zľavy a storno poplatky
Objemové zľavy - pri objednávke kampane spolu: 
· nad 550 eur - zľava 5% 
· nad 1000 eur - zľava 9% 
· nad 2000 eur - zľava 15%

 Storno poplatky:

- pri stornovaní záväznej objednávky menej ako 14 dní pred začiatkom kampane: 15% z celkovej ceny 
- pri stornovaní záväznej objednávky menej ako 3 dni pred začiatkom kampane: 30% z celkovej ceny

V prípade záujmu o reklamu na našej stránke nás neváhajte kontaktovať:

Redakcia Rodičom.sk
www.rodicom.sk

Kancelária:

LANDMAN AGENCY s.r.o.
Korytárky 263 962 04 Korytárky

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Mob: 0915 548 699

Všeobecné podmienky používania portálu Rodičom.sk

Prevádzkovateľ portálu:

LANDMAN AGENCY s.r.o.
Korytárky 263 962 04 Korytárky
Kontaktný e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prístup k tejto internetovej stránke a jej používanie podliehajú nasledujúcim ustanoveniam. Pokiaľ s nimi nesúhlasíte, prosíme Vás, aby ste túto webovú stránku nepoužívali.

Užívateľ

Užívateľom sa rozumie každý návštevník internetových stránok www.rodicom.sk (ďalej len Stránky). Registrácia na Stránkach nie je povinná.

Registrovaný užívateľ

Registrovaným užívateľom sa rozumie užívateľ, ktorý sa zaregistruje na Stránkach, a má prístup k viacerým službám ponúkaným na Stránkach. Registráciou na www.rodicom.sk užívateľ automaticky súhlasí s podmienkami používania.

Registrovaný užívateľ si môže vytvoriť svoje konto na Stránkach a vytvoriť si svoj profil, v ktorom môže po prihlásení pridávať inzeráty, fotografie, komentáre a ďalšie funkcie podľa možností Stránok. Registrácia na Stránkach je bezplatná.

Svojou registráciou na tejto stránke registrovaný užívateľ súhlasí so zverejnením osobných údajov podľa ust. zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len “osobné údaje” a “zákon o ochrane osobných údajov”), za účelom poskytovania služieb prevádzkovateľovi na serveroch, sprístupňovania týchto údajov ostatným užívateľom serverov a evidenciu na dobu neurčitú a zároveň užívateľ súhlasí, aby prevádzkovateľ tieto údaje spracovával a nakladal s nimi v súlade s ust. zákona o ochrane osobných údajov, ak ide o osobné údaje.

Dňom zrušenia registrácie sa má za to, že užívateľ súhlas na spracovanie osobných údajov odvolal, pričom prevádzkovateľ sa zaväzuje s týmito údajmi naložiť podľa ust. zákona o ochrane osobných údajov. Užívateľ poskytuje svoje osobné údaje dobrovoľne. Užívateľ zároveň súhlasí s tým, aby portál www.rodicom.sk mu zasielala rôzne promočné akcie alebo špeciálne ponuky.

Registrovaný užívateľ berie na vedomie a súhlasí s tým, že registráciu nemôže zrušiť sám odhlásením alebo iným spôsobom. V prípade, ak má užívateľ záujem na zrušení registrácie, užívateľ a prevádzkovateľ sa dohodli, že užívateľ je oprávnený ukončiť vzťah s prevádzkovateľom tak, že registrácia môže byť zrušená automaticky potom ako sa registrovaný užívateľ neprihlási na server do dvoch rokov od posledného odhlásenia.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo bez vyzvania užívateľa zrušiť registráciu alebo zamedziť mu prístup z dôvodu porušovania týchto pravidiel, alebo všeobecne záväzné právnych predpisov Slovenskej republiky.

Informácie, ktoré uživateľ na tomto portáli vyplní a v registračnom formulári, musia byť v súlade so skutočnosťou

Po zrušení registrácie užívateľa má prevádzkovateľ právo uschovavať informácie zadané registrovaným užívateľom na serveri po neobmedzene dlhú dobu (ide najmä o IP adresu počítača a časy prístupov (Logy) používateľa). Po zrušení registrácie užívateľa zároveň na serveri zostávajú aj všetky príspevky užívateľa, ktoré boli a sú verejne prístupné (ako napríklad blogy, fotografie, články, inzeráty) ako aj súkromné príspevky, resp. korešpondencia používateľa s ostatnými používateľmi, ktorých registrácia nebola zrušená.

Registrovaný užívateľ je povinný uchovávať a zabezpečiť svoje prihlasovacie údaje na portáli tak, aby nijakým spôsobom nemohlo dôjsť k ich odcudzenie alebo zneužitiu. Ak sa registrovaný užívateľ dozvie o akomkoľvek zneužití svojho osobného účtu, je povinný o tom bezodkladne informovať prevádzkovateľa.
 

Práva a povinnosti Užívateľa a Registrovaného užívateľa

Užívateľ je povinný dodržiavať Všeobecné podmienky portálu Rodičom.sk. Ich užívaním vyjadruje plný súhlas s týmito pravidlami a bude sa nimi riadiť. Užívateľ a Registrovaný užívateľ nesmie:

 • - používať na stránke hanlivé slová

 • - chovať sa agresívne voči ďalším užívateľom

 • - zverejňovať fotografie a články, na ktoré nemá autorské práva

 • - zverejňovať reklamu na iné stránky, odkazy na iné stránky

 • - zverejňovať pornografický materiál.

 • - nárokovať si na akékoľvek honoráre za publikované veci, pokiaľ nebola s prevádzkovateľom Stránok dohodnutá odmena inak.

 • - ohroziť prevádzkovateľa tým, že bude propagovať iné firmy alebo služby.

 • - použiť Stránky na distribúciu pornografie či ilegálneho softwéru a ďalších kopírovaných materiálov

 • - použiť túto službu na komerčné účely

 • - vykonávať aktivity smerujúce k rasovej, národnostnej alebo inej neznášanlivosti


 

V prípade vzniku právneho sporu, je prevádzkovateľ oprávnený poskytnúť osobné údaje registrovaných užívateľov príslušným štátnym orgánom.

Ak sa Užívateľovi objaví neočakávaná chyba, príp. sa nemôže dostať k svojmu kontu, môže kontaktovať technickú podporu Prevádzkovateľa na jeho e-maile Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prevádzkovateľ neposkytuje používateľom záruku nepretržitej funkčnosti, bezchybnej činnosti a zabezpečenia serveru. Prevádzkovateľ nezodpovedá za akúkoľvek škodu, ktorá by mohla byť používateľovi spôsobená v súvislosti s používaním služieb na serveroch.

Práva a povinnosti Prevádzkovateľa

Prevádzkovateľ je povinný dodržiavať Všeobecné podmienky. Zaväzuje sa najmä:

 • ochraňovať osobné dáta, ktoré v spojitosti s prevádzkovaním služby získa. Jedná sa najmä o prihlasovacie údaje a e-maily jednotlivých užívateľov.

 • neposkytnúť osobné údaje tretím osobám

 • vyhradiť si právo na zrušenie existujúcej registrácie, obmedzenie užívateľských práv, úpravu alebo vymazanie údajov v profile užívateľa, alebo na iné vhodné kroky súvisiace s poskytnutými údajmi užívateľa v prípade, ak užívateľ porušuje tieto podmienky používania, právne predpisy SR, alebo medzinárodné zmluvy, ktorými je Slovenská republika viazaná, a to aj bez predchádzajúceho upozornenia užívateľa.


 

Prevádzkovateľ na základe podmienok používania poskytuje nasledovné služby:

 • voľný priestor na portáli, aby každý užívateľ mohol ukladať, upravovať a rozširovať svoje fotografické záznamy, články/blogy, inzeciu a komentáre

 • prezeranie fotografií, článkov, receptov, inzercie či komentárov, poskytuje prevádzkovateľ každému užívateľovi portálu bezplatne, bez potreby registrovania sa.

 • pokiaľ užívateľ zverejní článok, ktorý je reklamou na služby či produkty inej stránky či firmy, prevádzkovateľ je oprávnený od neho žiadať sumu za publikovanie klasického PR článku, podľa aktuálneho cenníka reklamy

 • publikovanie reklamy, reklamných PR článkov, či bannerov, poskytuje prevádzkovateľ odplatne, a to podľa aktuálneho cenníka reklamy.

 

Fotoalbumy a profil

Fotoalbumy a profil si môže vytvoriť len registrovaný užívateľ. Na Stránku si môže nahrať a umiestniť vlastné profilové fotografie, fotografie detí či iné fotografie, avšak len z tých  fotiek, ku ktorým má autorské práva( súhlas autora). Zároveň sa zaväzuje, že Fotografie, ktoré nahrá, budú zverejnené ostatným užívateľom.

Je zakázané zdieľanie fotiek, ktoré porušujú morálne pravidlá a zákony Slovenskej republiky.

 

Inzercia

Inzerciu môže na stránke publikovať len registrovaný užívateľ, a to v rozsahu do 3 riadkov textu. Inzercia nad túto sumu je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka reklamy.

 

Komentáre

Komentáre môže na stránke publikovať len registrovaný užívateľ. Užívateľ zodpovedá za to, aby komentáre boli v súlade s Podmienkami používania Stránky

 

Značky a autorské práva

Užívateľ berie na vedomie, že odoslaním, uložením alebo iným poskytnutím svojich údajov, informácií a fotiek na tomto portáli udeľuje prevádzkovateľovi celosvetovú, nevýhradnú, bezodplatnú, neodvolateľnú a časovo neobmedzenú licenciu k autorským a všetkým ostatným právam duševného vlastníctva ktoré k týmto informáciám, údajom a fotkám patria. Najmä ich udeľuje k ich použitiu, k reprodukcii, k rozširovaniu, k zobrazovaniu a sprístupňovaniu verejnosti, prípadne k inému ich použitiu zo strany prevádzkovateľa. Prevádzkovateľ je taktiež oprávnený k použitiu celého obsahu záznamov poskytnutých užívateľmi na propagáciu svojej vlastnej činnosti a na reklamu.

ívateľ berie tiež na vedomie, že odoslaním, uložením alebo iným poskytnutím svojich záznamov, udeľuje každému užívateľovi, ktorý k nim má prístup, celosvetovú, nevýhradnú, bezodplatnú a časovo neobmedzenú licenciu k ich použitiu na osobné a nekomerčné účely.

Užívateľ nie je oprávnený nijakým spôsobom upravovať, zverejňovať, rozširovať, spracovávať ani iným komerčným spôsobom využívať obsah portálu www.rodicom.sk, ktorá je chránená právom duševného vlastníctva prevádzkovateľa. Na použitie obsahu portálu je potrebný písomný súhlas prevádzkovateľa portálu.

Kompletný obsah portálu Rodičom.sk (označený doložkou o výhrade autorského práva copyrightom ©) okrem informácií alebo údajov, ktoré na portál uložili jednotliví užívatelia, je duševným vlastníctvom prevádzkovateľa a je chránený zákonom o autorskom práve a primerane sa na ne vzťahujú aj príslušné právne predpisy Slovenskej republiky.

 

Obmedzenie ručenia

Za úplnosť alebo správnosť informácií, uvedených na tomto portáli nepreberáme zodpovednosť. Dané informácie môžu byť zastarané a preto by ste si ich mali preveriť skôr, než ich začnete používať.

Užívatelia Stránky prehlasujú, že súhlasia s tým, že užívanie Stránky ako i jej obsahu vykonávajú na vlastné riziko. Ani spoločnosť LANDMAN AGENCY s.r.o. a ani tretie osoby, ktoré sú zapojené do vývoja, výroby alebo prenosu tejto webovej stránky, neručia za škody alebo poškodenia, ktoré vzniknú na základe prístupu alebo nemožnosti prístupu, užívania alebo nemožnosti užívania tejto webovej stránky, alebo na základe tých okolností, že sa spoľahli na informáciu, ktorá je na tejto stránke obsiahnutá.

Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah príspevkov užívateľov, ani za diskusie a ich obsah na tomto portáli, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi, najmä nenesie zodpovednosť za škody spôsobené užívateľmi spôsobené tretím osobám ( napr. uverejnením fotografií, článkov, ktoré sú chránené právom duševného vlastníctva).

Publikované materiály na stránke slúžia výlučne pre informáciu užívateľa a neslúžia na diagnostikovanie chorôb, a v žiadnom prípade nenahradzujú lekárske poradenstvo, diagnózu a ošetrenie. Za prípadné škody vzniknuté na základe nesprávne použitých informácií uvedených na tomto portáli spoločnosť LANDMAN AGENCY s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť. Každé využitie informácií publikovaných na tomto portáli je na vlastné riziko užívateľa.


Webové stránky tretích strán/linky


Táto webová stránka obsahuje aj linky alebo odkazy na webové stránky tretích strán. Dané linky k webovým stránkam tretích strán nepredstavujú zo strany spoločnosti LANDMAN AGENCY s.r.o. súhlas s ich obsahom a tiež neručí za škody alebo poškodenia, ktoré vznikli na základe užívania – jedno, akým spôsobom – takéhoto obsahu. Linky k iným webovým stránkam sú užívateľom tejto webovej stránky poskytované k dispozícii len ako komfort. Naviazanie spojenia k takýmto webovým stránkam prebieha na vlastné riziko užívateľa.

 

Vami poskytnuté informácie

Užívateľ webovej stránky je v plnom rozsahu zodpovedný za všetky informácie, ktoré zašle spoločnosti LANDMAN AGENCY s.r.o., čo do obsahu a správnosti a tiež zodpovedá za to, aby sa neporušili práva tretích strán. Užívateľ súhlasí s tým, že spoločnosť LANDMAN AGENCY s.r.o. je oprávnená obsah takýchto správ využiť na akékoľvek účely, vrátane výroby a/alebo umiestnenia produktov na trhu alebo servisu a tieto informácie rozmnožovať a bez obmedzenia ich sprístupniť pre tretie strany.

 

Záverečné ustanovenia

Vyhradzujeme si právo Stránku, všeobecné podmienky používania, ako aj naše všeobecné podmienky úplne alebo čiastočne meniť, podľa nášho uváženia a/alebo jej prevádzku zastaviť, a to bez ohlásenia. Preto Vás žiadame, aby ste si webovú stránku pri Vašej novej návšteve stránky opäť prehliadli a jej zmeny/doplnky vzali na vedomie. Užívateľ vyhlasuje, že sa s týmito pravidlami oboznámil, tieto prečítal a zaväzuje sa ich dodržiavať.

Kontakt:
Máte nejaké otázky? Chcete pridať článok, uverejniť reklamu?
Napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Detské príkrmy, kupované alebo domáce?

Detské príkrmy, kupované al…

Za posledných niekoľko rokov sa téma BIO produktov dostáva stále častejšie do bežnej konverzácie. Väčšina...

Prev Next