utorok, 26 január 2016 09:57

Vyskúšali sme za vás: Ketodiet

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Aj vy skúšate stále rôzne diéty a nič nefunguje? My sme na tom podobne. Vyškúšali sme za vás KETO DIET a môžeme povedať, že funguje  - ALE.. Chce to veľa sebazaprenia a presné dodržiavanie inštrukcií. 

 Najprv mala diétu skúšať naša šéfka Soňa. Nakoľko však má histamínovú intoleranciu, lekári jej to nedoporučuli. A tak sa pobrala balíček Keto diet vyskúšať Ivana. Ivana je bývalá modelka, je vysoká takmer 180 cm a váhu si stále stráži. Napriek tomu jej stále vybieha o pár kíl dole a hore. V čase začatia KETO diet mala váhu 67 kilogramov, čo bolo podľa nej veľa. Jej cieľom je mať 60 kíl, resp. ak by sa mohla dostať aj pod ne, bola by rada.

Ivana teda mala horšiu štartovaciu pozíciu, pretože každý vie, že ľahšie zhodí pár kíl osoba s veľkou nadváhou, ako normálne vážiaca žena. Jej odhodlanie však bolo veľké a tak sa rozhodla diétu vyskúšať. Dostali sme štvortýždňový balíček, ktorý obsahoval:

1 dóza PROTEÍNOVÉHO NÁPOJA KetoDiet ELEMENT - v príchutiach podľa vlastného výberu (35 porcií)
5 balení PROTEÍNOVÝCH NÁPOJOV BASIC - v príchutiach podľa vlastného výberu (35 porcií)
1 balení Matcha Tea - v prichutiach podľa vlastného výberu (7 porcií)
3 balenia PROTEÍNOVÝCH OMELIET – (21 porcií, 2x HRÍBIKOVÁ OMELETA, 1x SLANINOVÁ OMELETA)
2 balenia PROTEÍNOVÝCH KAŠÍ - (14 porcií, 1x S JABLKAMI A SO ŠKORICOU, 1x ČOKOLÁDOVÁ KAŠA)
1 balenia PROTEÍNOVÝCH TYČINIEK - (7 porcií | 14 ks; 1 porcia = 2 ks,1x príchuť VANILKA)
3 balení PROTEÍNOVÝCH POLIEVOK - (21 porcií, 1x SO ZELENINOU A HUBOVOU PRÍCHUŤOU, 2x SO ZELENINOU A SYROVOU PRÍCHUŤOU)
SPOLU 140 porcií chutných proteínových jedál.

Keď nám balíček prišiel, boli sme prekvapení, že nebol nejaký veľký. Pri jedle na štyri týždne sme čakali nejaký obr veľký balík. Všetky polievky, kaše a omelety však boli v sušenej podobe, a tak bez problémov zmestili do trochu väčšieho balíka. Na prvý pohľad nám "sucho", pretože v balíčku nebolo žiadne ovocie a zelenina. To však neprekážalo, pretože v diéte bolo uvedené, že môžete denne zjesť aj ovocie a zeleninu, a bol priložený aj rozpis koľko a čoho.

Prvé dva dni boli pre Ivanu ťažké. "Neustále som chodila na záchod, telo akoby sa odvodňovalo. Stále ma aj preháňalo," vraví. Okrem toho ju bolela hlava. Našťastie tento stav detoxikácie prešiel po dvoch dňoch, na tretí deň jej bolu už lepšie. "Bolo super, že všetko čo bolo v balíčku, mi veľmi chutilo. Obsahoval presne také príchute, ako mám rada," prezrádza Paula. Na jedlo sa teda celkom aj tešila, nemala pocit, že by si niečo odopierala.

Okrem diéty Ivana aj mierne športuje, a nemala problém zvládať cvičenia. Po pár dňoch však ako vždy prišlo pokušenie: "Mala som chuť na pizzu.. Tak som si aj kúsok dala."

Podobne ako mnohí z nás aj ona mala problém dodržiavať presné inštrukcie a nezjesť nič iné, než čo bolo v balíčku Ketodiet. "Musím sa priznať, že každý deň som diétu trochu porušila a dala som si aj niečo, na čo mám chuť."

Napriek tomu sa jej podarilo schudnúť 3,5 kilogramu! Ak by dodržiavala len diétu, mohlo to byť aj päť kíl.

Náš záver: Ketodiet skutočne funguje, ale treba ju dodržiavať! Ak máte pevnú vôľu a vydržíte jesť len to, čo je v diéte uvedené, pár kíl dole máte skutočne istých! Ak  sa však budete potajomky napchávať dobrotami zo špajze, nepôjde to. Diéta je vhodná pre ľudí s pevnou vôľou a chuťou schudnúť.

Naposledy zmenené utorok, 26 január 2016 10:31


1 komentár

  • Odkaz na komentáre Adel štvrtok, 04 február 2016 15:37 Napísal(a) Adel

    Môžem potvrdiť, vďaka Keto mám dnes o 18 kg menej :) Len sa fakt treba zaprieť a odolať pokušeniam. A tie omelety sú mňamka, a takisto aj kokteily mi chutili-skoro ako milkshake z mekáča, len zdravšie. :)

    Nahlásiť

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom