Neviete čo darovať pod stromček, nebavia vás neužitočné veci a nudné kozmetické sady z drogérií? Navyše, máme tu lockdown, obchody sú zatvorené, niet divu, že sa vyberá potešenie pod vianočný stromček o čosi náročnejšie. Nuž, priatelia, nezúfajte na duši. Máme tu pre vás 12 fantastických tipov a vecí. Niektoré potešia mužov, iné iba ženy, ale nájdu sa tu aj také, z ktorých budú mať radosť obe strany!

Pojem „infodémia“ sa v posledných dvoch rokoch na Slovensku udomácnil natoľko, že ho isto zachytili aj tí, ktorí pri dennom spravodajstve trávia minimum voľného času. Konšpirácie, dezinformácie, hoaxy a klamstvá sa dotýkajú každej oblasti nášho života, a hľadať v množstve informácií skutočnú pravdu už nie je vôbec jednoduché. My vám poradíme, ako na to.

Ste milovníčkou prírodnej kozmetiky? Rada doprajete svojej pleti produkty, ktoré nezaťažujú Vašu pokožku a ani našu planétu? To všetko sľubuje kozmetika, ktorú som (síce len čiastočne) vyskúšala na vlastnej pokožke. A určite neostanem len pri odskúšaných produktoch.

Prázdniny sú za na nami a ranný budíček sa od pondelka do piatku strieda s tým školským. Je tu znova kolotoč povinností a my hľadáme alternatívy, s ktorými by mohol byť návrat do školských lavíc pre malé mozgové závity o čosi jednoduchší. Začíname esenciálnymi olejmi.

Pripravujete sa na testy na vodičský preukaz skupiny A alebo B? Otestujte svoje vedomosti na jednom z 35 testov, ktoré môžete na skúškach dostať. Test vám hneď naznačí, či ste odpoveď označili správne, a či ste test na vodičák urobili alebo nie.  

Všetko je na webe. No ako zabrániť, aby do nášho súkromia nestrkali nos tí, ktorých tam nechceme? Máme pre vás 6 tipov, ktoré sme sa rozhodli sami vyskúšať!

Máte radi záhady a logické hádanky? Dokážete sa vžiť do úlohy detektíva?

Leto začína. Naznačuje to aj zvýšený záujem o môj diár. Rodina si mädlí ruky, že aspoň na pár dní sa deti udomácnia u milovanej tety a zažijú kopec srandy v hlavnom meste. Oprobovali sme prvý taký víkend a dopadol naozaj skvelo. Zabavili sa deti, ja a dokonca aj orangutany v zoologickej. Problém nastal až keď mi jedno zo zverených detí začalo pýtať voľačo od smädu. Nie hocičo. Na chuť mu išla voda s domácim bazovým sirupom. 

Aj vy skúšate stále rôzne diéty a nič nefunguje? My sme na tom podobne. Vyškúšali sme za vás KETO DIET a môžeme povedať, že funguje  - ALE.. Chce to veľa sebazaprenia a presné dodržiavanie inštrukcií. 

Skočili sme na slovíčko za odborníkom a obľúbeným predajcom obuvi, opýtali sme sa na najčastejšie „prešľapy“ rodičov pri nákupe detskej obuvi. Milé mamičky, zabudnite na meranie nôh pomocou špajlí, na vyplňovanie topánočiek vatou či na ich dedenie. Tu je niekoľko pádnych dôvodov, prečo šetriť radšej na oblečení alebo na hračkách než na detských topánočkách. 

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Krásna pokožka aj v tehotenstve

Krásna pokožka aj v tehotens…

Tehotenstvo pristane každej žene. Tá vnútorná radosť z očakávaného prírastku priam vyžaruje z jej tváre. Avšak starostlivosť...

Prev Next