streda, 08 január 2014 07:30

Tip: zimná dovolenka v Beskydách

Napísal(a) Mária Halajová
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Cez deň brázdiť zjazdovky či bežecké stopy a z plných pľúc si vychutnať čistý horský vzduch, po zotmení skočiť do bazéna s teplou „morskou“ vodou, pochutnať si na krajových špecialitách a zveriť unavené telo thajskej masérke, k tomu ubytovanie pre deti zdarma a skipas v cene. Viete si predstaviť pohodovejšiu zimnú dovolenku?

Presne takúto si môžete dopriať vo Veľkých Karloviciach. Pôvabná horská obec leží na hranici so Slovenskom v krásnej prírode Beskýd. Tunajší Resort Valachy, združujúci tri miestne hotely a Ski areál Razula, ponúka zvýhodnený pobyt Zimná dovolenka v Beskydách, a to od 1. 1. do 30. 3. 2014. Rodiny dozaista uvítajú, že deti do 12 rokov majú ubytovanie na prístelke s raňajkami a s večerou zdarma. Táto výhoda platí pre jedno dieťa na jedného rodiča, hradí sa len doplatok za skipas.

Lyžiari určite ocenia, že majú v cene zahrnutý viacdenný skipas do karlovického Ski areálu Razula, ale taktiež zľavu 20% do blízkych ski areálov so sedačkovou lanovkou: Ski centra Kohútka a Ski regiónu Bíla. Nachádzajú sa do 20 minút cesty autom od hotela. Pobyt taktiež zahrňuje raňajky bufetovou formou, večeru a vstup do relaxačného centra Wellness Horal s termálnymi bazénmi, ktoré patria k najväčším lákadlám Resortu Valachy. Práve tu nájdete zábavu a odpočinok po zotmení, vrátane obľúbených saunových rituálov. Vďaka bazénom sa nebudete na horách nudiť ani v prípade odmäku.

Všetko pre rodiny s deťmi
Pre rodinnú dovolenku je Resort Valachy určite tou správnou adresou – nie len kvôli ubytovaniu detí zdarma. Pre malých hostí sú vo všetkých hoteloch detské kútiky, samozrejmosťou je ponuka detských jedál a animačných programov. Hotely Lanterna a Horal sú nefajčiarske, v Galiku je možné fajčiť len vo vyhradených priestoroch. V Ski areály Razula môžete s deťmi nie len lyžovať (prípadne ich zveriť do lyžiarskej Tigrej škôlky), ale taktiež sa vyšantiť na snowtubingu. Po večeroch deti pobaví kúpanie v bazénoch alebo napríklad aj bowling. Vo Wellness Horal môžu rodiny využíť zmiešanú otváraciu dobu s  možnosťou saunovania detí.

Tri hotely: ceny pre každého

Pobyt Zimná dovolenka v Besydách ponúka Rezort Valachy vo všetkých troch svojich hoteloch, z ktorých si vyberie skutočne každý – od cestovateľov, ktorí preferujú lacnejšiu dovolenku, až po náročných hostí. Najlacnejší je hotel Galik** ktorý ponúka jednoduchšie bývanie vo veľmi kvalitnom štandarde. Wellness hotel Horal s troj až štvorhviezdičkovými rezidenciami nad zjazdovkou Horal s relaxačným centrom Wellness Horal je ideálny pre rodiny s deťmi a cestovateľ, ktorý vyhľadávajú aktívnu zábavu i relaxáciu. Najväčší komfort prináša Spa hotel Lanterna**** s L-Spa saunovým svetom, ktorý vyniká veľmi pokojnou atmosférou mimo bežného ruchu.

 

Zimná Lanterna

 

Naposledy zmenené streda, 08 január 2014 07:40


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom