nedeľa, 20 október 2013 21:50

Detská turistika: Michalová

Napísal(a) Mária Halajová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
sxc.hu sxc.hu

Absolvovať nevšedný zážitok v nádhernej oblasti s neobyčajne krásnou prírodou pozýva aj nenápadná dedinka Michalová pri Národnom parku Muránska planina. V srdci Slovenska môžete so svojimi ratolesťami na vlastnej koži zažiť život na farme aký ste si doposiaľ nevedeli ani predstaviť.

Tým najmenším sa bude zaručene páčiť kŕmenie domácich zvieratiek alebo pasenie ovečiek. Tí starší si môžu vyskúšať ovečky aj podojiť. Odmenou za návštevu budú taktiež získate nové vedomosti o výrobe deťmi obľúbeného syra či jazda na koníkoch. Silu malých farmárov doplní originálne občerstvenie v podobe tradičného obeda či rozvoniavajúcej opekačky.
Odporúčame aj návštevu miestneho slovenského EuroSalaša, kde si môžete zakúpiť a ochutnať výrobky z tradičného ovčieho mlieka aj domov.

Pozícia:
Michalová, okres Brezno, Slovensko (cca 260 km od Bratislavy).

Ubytovanie:
Možnosť ubytovania ponúka tamojší penzión Fantázia****, certifikované zariadenie ocenené 4 hviezdičkami z piatich ako úplné baby friendly - Zariadenie priateľské k deťom. Za príplatok 6 eur si môžete na svoj výlet do hôr vziať dokonca aj svojho domáceho miláčika.

Súvisiace položky (podľa značky)Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next