utorok, 23 marec 2021 11:39

Aj pre deti: zapojte sa do najväčšej športovej akcie leta

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Aj pre deti: zapojte sa do najväčšej športovej akcie leta Zdroj foto: Róbert Pažitný/Zber medailí

Zber medailí je tu a nie je len pre všetkých dospelákov, ktorí obľubujú šport. Svoje brány opäť otvára aj pre detských zberačov, a nielen to! Samozrejme, práve pre deti sme Zber rozšírili, aby mali aj tí najmenší rovnaké šance na výhry.

V Zbere medailí ide o šport, o beh, turistiku aj cyklistiku. Detskí bežci súťažia v dvoch kategóriách, a to vo veku 6 - 10 a 11 – 15 rokov, a v týchto kategóriách budú tiež hrať o krásne hlavné ceny. Okrem toho každý detský zberač získa svoju účastnícku medailu!

Všetky deti sa môžu zúčastniť aj každej turistickej výzvy v rámci Zberu, ak to rodič uzná za vhodné, ak mu bude robiť sprievod a spoločnosť pri plnení jednotlivých výziev tak, aby bolo toto pre bežca vždy v prvom rade bezpečné! Väčšinu našich výziev však hravo zvládnu aj deti, a preto to môže byť niekoľko príjemných rodinných výletov. To isté platí aj pre cyklistickú výzvu, v ktorej nejde o rýchlosť a podané výkony, ale o snahu, účasť a splnenie jednoduchých podmienok súťaže.

Okrem medailí a možnosti zabojovať o hlavné ceny získajú aj detskí zberači rovnaké benefity ako tí dospelí. Čaká nich krásny štartovací balíček, v ktorom nájdu funkčné tričko s vlastným menom, buffku a športovú fľašku. Hneď po registrácii vznikne ich vlastný online profil, v ktorom môžu oni sami alebo ich rodičia sledovať výsledky, aktuálne súťaže a výzvy.

Napriek tomu, že podmienky sú rovnaké, detské štartovné je podstatne nižšie, aby sme motivovali čo najviac detí k športu. Ak športujete celá rodina, využiť môžete rodinné štartovné, ktoré má rovnako zvýhodnenú cenu. To všetko a ešte oveľa viac na vás a vaše deti čaká v Zbere medailí, tej najväčšej výzve tohto leta. Viac informácií nájdete na www.zbermedaili.sk.

 

Naposledy zmenené utorok, 23 marec 2021 11:44


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom