nedeľa, 31 marec 2013 14:06

Súťaž o kečupy so stéviou! 5 balíčkov po 30 eur

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)
Ak radi varíte, nová súťaž je určená práve vám Ak radi varíte, nová súťaž je určená práve vám sxc.hu

Vieme, že máte radi súťaže a tak sme jednu pre vás opäť pripravili. Tentokrát je súťaž "jedlá" a chutná. Súťažíme totiž o 5 balíčkov v hodnote 30 eur o kečupy so stéviou od firmy Spak. 

Ľudia milujú sladké, a preto väčššina z nich zbožňuje kečup. S mäsom, na hranolkách, pri poriadnej grilovačke alebo iba tak pri sledovaní televízie s namočenými červenými krekrami a čiernym svedomím. Ale od teraz s kečupom – sladeným výťažkom zo Stevie už môžete mlsať bez výčitiek!

Táto svieža novinka prírodnej chuti od firmy Spak je sladená iba výťažkom rastliny stévie. Ocenia ju milovníci mastných jedál aj vyznávači zdravej prírodnej stravy. Keď patríte k ľuďom, ktorým nie je ľahostajné, čo vkladajú do úst, a etikety na obaloch sledujete jedným okom, Ketchup Stevia od SPAK vaše prísne kritéria s prehľadom splní. Neobsahuje cukor, konzervanty, farbivá ani arómy a sladený je iba výťažkom zo stévie. Bez obáv ho môžu konzumovať aj diabetici a ľudia držiaci si figúru. Ketchup Stevia je totiž diétny – navzdory tomu, že stévia je 300 x sladšia než cukor, obsahuje ketchup o 60 % menej kalórií než napríklad Ketchup NATUR od Spak. Pretože však ide o rýdze prírodné sladidlo, nepôsobí chuť ketchupu umelo.

Ako môžete súťažiť?

Keďže kečup patrí k obľúbeným jedlám a väčšina z vás rada varí, súťaž je jednoduchá. Stačí pridať niektoré z vašich obľúbených receptov ku nám na stránku www.rodicom.sk. Vpravo hore nájdete okienko Zaregistrovať/prihlásiť. Po registrácii a prihlásení sa vám v okienku zjaví Profil, Pridať video a Pridať recept. Kliknete na pridať recept a vyplníte formulár. Päť registrovaných užívateľov s najväčším množstvom pridaných receptov vyhrá balíček Kečupov so stéviou v hodnote 30 eur. Súťaže sa môžu zúčastniť užívatelia zo Slovenskej a Českej republiky. Nepovolené je pridávanie receptov v anglickom či inom jazyku (povolená je len slovenčina),  recept a obrázky nesmú byť vlastníctvo inej osoby, stránky alebo kuchárskej knihy. Súťaž začína 31.3.2013 a potrvá do 17. apríla, 12.00 hod, kedy uverejníme mená výhercov.

Prednosti stévie sladkej

Stévia je bielo kvitnúca svetlomilná rastlina prirodzene sa vyskytujúca v tropických a subtropických oblastiach strednej a Južnej Ameriky. Je cenená pre vysokú sladivosť – 300x sladšia než cukor. Sú známe aj jej liečivé účinky – štúdie ukázaly, že stévia zvyšuje citlivosť na inzulín a može dokonca zvýši'ť produkciu inzulínu. Tým napomáhá ku zníženiu prejavov cukrovky a jej metabolických prejavov. Na rozdiel od cukru je nekalorická, neprispieva k tvorbe zubného kazu a je vhodná i pre diabetikov.

Ketchup – sladený výtažkom zo Stevie od SPAKU nájdete v sietí reťazcov– Billa, Tesco, Interspar – v plastových flaškách o hmotnosti 500 g za cenu od 1.45 eur. Kliknete na http://www.spak.cz/recepty/salatove-recepty, zoznámite sa s radou originálnych a pritom veľmi jednoduchých receptov.

 

Naposledy zmenené piatok, 30 jún 2017 11:59


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom