streda, 30 január 2013 17:43

Opäť súťažíme: o lyžiarsky výcvik aj parfémy

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Po Vianočnej lotérii sme pre vás opäť pripravili súťaž. Tentokrát budeme hrať o kurzy v Brumíkovej lyžiarskej akadémii a tiež o dva parfémy. Prvý darček bude skvele využiteľný na prázdniny, druhý zase na blížiaceho sa Valentína. Idete súťažiť? 

Čo treba pre výhru urobiť? Je to úplne jednoduché - stačí, ak ste prihlásený na facebook a dáte zdieľať obrázok našej súťaže, ktorý sme zavesili na našu facebookovú stránku http://www.facebook.com/rodicom.sk . Každé tri dni vylosujeme zo všetkých, čo zdieľali, výhercu jednej ceny.

A ako môžete súťažiť, ak nemáte konto na facebooku? Aj tu je pomoc jednoduchá:

1. Ak chcete hrať o niektorý z lyžiarskych výcvikov Brumíkovej lyžiarskej akadémie, stačí odpovedať na otázku: Čo je najčastejšou príčinou úrazu detí na lyžiarskych svahoch? Odpoveď nájdete v článku na našej stránke www.rodicom.sk. Jeden kupón / Lístok sa dá využiť na bezplatnú víkendovú výuku v Brumíkovej lyžiarskej škole na Donovaloch, druhý na Štrbskom plese, a to v rozsahu 8 hodín skupinovej výuky alebo 4 hodiy privátnej výuky. Kupón je platný počas sezóny 2012-2013 pre deti od 3 - 10 rokov.

2. Ak chcete hrať o niektorý z parfémov (Bvlgari alebo Christina Aquilera), stačí odpovedať na otázku: Koľko stojí parfém, o ktorý hráte? Odpoveď nájdete na stránkewww.parfemycentrum.sk alebo v článku http://www.rodicom.sk/starame-sa/vztahy-rodina/519-skvely-darcek-na-valentina. Voňavky využijte najmä teraz v období blížiaceho sa Valentína ako vhodný darček (ak ste muž) alebo len tak sebe pre potešenie (ak ste žena :-)

Správne odpovede posielajte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,  do predmetu uveďte cenu, o ktorú súťažíte.

Termíny súťaže:

Od 1.2. do 3.2.2012 budeme hrať o lyžiarsky výcvik v Brumíkovej akadémii na Donovaloch.

Od 4.2. do 7.2.2012 budeme hrať o lyžiarsky výcvik v Brumíkovej akadémii na Štrbskom plese.

Od 8.2. do 10.2.2012 budeme hrať o parfém Bvlgari Agua Marine Pour Home

Od 10.2. do 13.2.2012 budeme hrať o parfém Christina Aquilera Royal Desire

!!! POZOR! A kto vyskúša obe možnosti, bude mať dvojnásobnú šancu na výhru!!!

 

Naposledy zmenené piatok, 30 jún 2017 12:05
Viac z tejto kategórie: Výhercovia súťaže sú známi »


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Masáž v tehotenstve netreba podceňovať

Masáž v tehotenstve netreba …

V priebehu tehotenstva majú masáže a intenzívna starostlivosť o pokožku priaznivý účinok na jej elasticitu. Predídete tak vzniku...

Prev Next