streda, 23 september 2020 22:31

Let dolu hlavou: Vyhrajte zážitok s Flying Bulls Aerobatics Team

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Let dolu hlavou: Vyhrajte zážitok s Flying Bulls Aerobatics Team Zdroj foto: Dan Vojtěch/Red Bull Content Pool

Chceli by ste si vyskúšať akrobatický let? Stačí len odpovedať na štyri súťažné otázky a môžete vyhrať deň v kokpite spoločne s pilotmi, ktorí vám predvedú, čo dokážu. Zapojte sa do súťaže s Red Bull.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké pocity asi zažívajú akrobatickí letci priamo v akcii? Vysoko nad zemou otočení dolu hlavou – pravdepodobne ide o poriadny adrenalín. Teraz ho môžete navyše zažiť aj vy. S heslom „Zaleť si pre životný zážitok“ prišiel Red Bull so zaujímavou súťažou pre odvážlivcov, ktorí sa neboja ani netradičného lietania. „Piloti Flying Bulls Aerobatic Team, ktorí sa nezastavia ani pred neuveriteľnými kúskami, pretekaním s Gripenmi a pri každom vzlete vyzývajú gravitačné zákony, ti teraz dávajú možnosť stať sa na jeden deň jedným z nich a zaletieť si tak pre životný zážitok,“ informuje Red Bull na svojej stránke.

Na desiatich šťastlivcov čaká netradičný letecký zážitok – možno pre mnohých zážitok snov. „Nielen, že sa preletíš v kokpite lietadla s elitnými pilotmi Flying Bulls, naviac budeš mať zaistenú dopravu na letisko, prejdeš si bezpečnostným školením, zoznámiš sa s pilotmi a mrkneš do hangáru,“ vyzýva súťažiacich Red Bull.

A to nie je všetko. Organizátor ďalej hovorí, že  „navyše si so sebou budeš môcť vziať jednu osobu ako sprievod a keď ti dôjde energia, bude pre vás pripravený catering a Red Bull priamo na mieste.“

Termín do zapojenia sa pomaličky blíži ku koncu, zostáva vám už len zopár dní. Prihlásiť sa môžete do 30. septembra, odpovedzte na štyri otázky a ste v hre! Prihlásiť sa môžete TU.

Viac o akrobatických letcoch Flying Bulls Aerobatic Team a o ich rekorde v počte osových výkrutov v skupine nájdete v článku TU.

Naposledy zmenené štvrtok, 24 september 2020 09:39


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.