POZOR, súťaž! Hrajte o kozmetiku DOVE

Otázky týkajúce sa svojho vzhľadu neriešia len dospelé ženy. Dove sa preto spýtal 5165 dievčat z celého sveta do akej miery sú spokojné samé so sebou. Výskum ukázal, že vzťah k vlastnému telu je zdrojom úzkosti mnohých mladých dievčat. Nevhodná poznámka či nedostatok komunikácie v rodine dokážu sebavedomím dospievajúceho dievčaťa poriadne zatriasť. 

Zvládnuť obdobie puberty je pre rodiča nesmierne náročná úloha a nie je preto hanbou poradiť sa. Dove preto vytvoril príručku „Sama sebou“, ktorá má rodičom na celom svete pomôcť vychovať spokojné a šťastné mladé ženy.  Príručka obsahuje rady a tipy ohľadne tých najdôležitejších tém majúcich vplyv na dievčenskú sebadôvery.  Zapracujte na sebadôvery svojej dcéry a vyhrajte krásny kozmetický balíček produktov Dove.  Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku.

Čím sa zaoberá piata kapitola príručky Skutočné ja? Správnu odpoveď nájdete tu:

Pošlite nám ju na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., spolu s vasimi kontaktnými údajmi a balíček kozmetiky DOVE môže byť váš. Súťaž končí 28.9.2019

 

Naposledy zmenené utorok, 18 september 2018 16:37

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.