Aj tento rok sme pre vás pripravili veľkú vianočnú súťaž o niekoľko cien, ktoré môžete vyhrať pod stromček.  Stačí zdieľať na facebooku a do komentárov napísať, o akú cenu by ste mali záujem. A možno 18.12. bude vaše meno medzi menami výhercov, ktovie? Šťastné a veselé! 

Otázky týkajúce sa svojho vzhľadu neriešia len dospelé ženy. Dove sa preto spýtal 5165 dievčat z celého sveta do akej miery sú spokojné samé so sebou. Výskum ukázal, že vzťah k vlastnému telu je zdrojom úzkosti mnohých mladých dievčat. Nevhodná poznámka či nedostatok komunikácie v rodine dokážu sebavedomím dospievajúceho dievčaťa poriadne zatriasť. 

Päť registrovaných užívateľov s najväčším množstvom pridaných receptov vyhráva balíček Kečupov so stéviou v hodnote 30 eur.

Súťaž o 5 balíčkov kečupov Spak so stéviou po 30 eur bude prebiehať ešte tri dni - do 17.4. Mnohí z vás sa nás pýtate na aktuálne poradie, pretože chcete vedieť, na akom mieste sa umiestnili. Podotýkame, že pri každom recepte je uvedené, kto ktorý recept pridal.

Vieme, že máte radi súťaže a tak sme jednu pre vás opäť pripravili. Tentokrát je súťaž "jedlá" a chutná. Súťažíme totiž o 5 balíčkov v hodnote 30 eur o kečupy so stéviou od firmy Spak. 

Súťaž o kupóny na Brumíkovu lyžiarsku školu, lístok na vlak i parfémy, bola ukončená. Výhercovia sú známi, ceny odoslané alebo pripravené na odoslanie. Výhercom gratulujeme a budeme radi, ak nám zašlú fotografie so svojim darom :-) A kto vyhral?

Po Vianočnej lotérii sme pre vás opäť pripravili súťaž. Tentokrát budeme hrať o kurzy v Brumíkovej lyžiarskej akadémii a tiež o dva parfémy. Prvý darček bude skvele využiteľný na prázdniny, druhý zase na blížiaceho sa Valentína. Idete súťažiť? 

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: