Veľkonočné rozprávkovo vo Ville Betula

Milí rodičia, ak sa počas veľkonočných sviatkov chystáte s deťmi na Liptov, a ešte nemáte ucelený program, srdečne Vás pozývame do Babylandu na maratón plný zábavy, hier, súťaží a atrakcií Veľkonočné rozprávkovo. Odštartuje sa v piatok 14. apríla tvorivými dielňami, dobrodružnou cestou s našimi animátorkami a jazdou na koni. 

Každý deň až do nedele 16. apríla sme pre malých aj veľkých pripravili iný program a iné atrakcie. Napríklad bábkové divadlo s rozprávkou Havko a Mňauka, detskú diskotéku, hry s terapeutickým psíkom Darcom alebo večerné kino

Veľkonočné rozprávkovo môžu navštíviť ubytovaní hostia Villa Betula, ale aj hostia, ktorí v stredisku Villa Betula Resort nebývajú. Vstupné na toto podujatie je zahrnuté vo vstupnom do Babylandu, takže za program sa nič nepripláca. Bližšie informácie a rezerváciu lístkov získate na čísle 0907/812 327 alebo na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Príďte sa k nám pohrať a užite si Veľkú noc plnú spoločných zážitkov v akomkoľvek počasí. Tešíme sa na Vás wink

Váš VILLA BETULA tím

Zdieľajte článok

Autor

rodicomNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.